Smart Watch ne Shitje Z7 | Best Budget 2019

2,490 L

S’ka stok

Blood Pressure Smart Watch Best Budget 2019  eshte shumë e lehtë dhe e qëndrueshme për t’u përdorur Eshtë e përshtatshme për çdo person madje edhe për fëmijët tuaj dhe të moshuarit. Smartwatch Z7 Bluetooth është një dhuratë e mirë për ju, familjen dhe miqtë tuaj!

BEST SMART WATCH NE SHITJE

Best Blood Pressure Smart Watch Budget 2019 ne Shitje

Funksionni i lidhjes me Bluetooth
Pedometër, Kalori, Distanca, monitorimi i presionit të gjakut, Monitorimi i Rrahjeve të Zemrës, SPO2 (Oksigjeni i gjakut), Presioni i gjakut, Matja e cilësisë së Gjumit, Kujtesa e Thirrjeve, Ora e alarmit, byzylyku ​​i kërkimit etj. Këto karakteristika të mahnitshme janë në dispozicion per ju. Qendroni te informuar per shendetin tuaj dhe axhenden tuaj ditore. Asistenti me i mire qe mund te keni. Veshja e re e aplikacionit 1.0 është më gjithëpërfshirëse, brenda çipit më të ri më të qëndrueshëm më shpejt. Përveç kësaj është me rrip të rehatshëm dhe të modës me cilësi premium.

Best Smart Watch ne Shitje 2019

best smart watch ne shitje budget 2019

Rezistent ndaj ujit
Sipërfaqja prej çeliku inox, procesi i petëzimit preciz, rripi i perket nje materialit anti-djersë Nano TPU85. Peshë shumë të lehtë për t’u mbartur dhe ne ditet e nxehta te veres, materilai i butë i orës është i rehatshëm për tu veshur.  Pershtatet me se miri me stilin sportiv por dhe me stilin klasik gjithashtu. Dizajn unik i papërshkueshëm nga uji, i mirë për aktivitetin në natyrë.

DHURATA  Ideale per familjaret dhe te afermit tuaj.
Blood Pressure Smart Watch Best Budget 2019  eshte shumë e lehtë dhe e qëndrueshme për t’u përdorur Eshtë e përshtatshme për çdo person madje edhe për fëmijët tuaj dhe të moshuarit. Smartwatch Z7 Bluetooth është një dhuratë e mirë për ju, familjen dhe miqtë tuaj!


Blerje Online me Vetbesim ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Smart Watch ne Shitje Z7 | Best Budget 2019”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart watch blood pressure ne shitje best budget 2019

Smart Watch ne Shitje Z7 | Best Budget 2019

2,490 L

WhatsApp chat