Smart Watch KU1 | Ore Inteligjente Kumi

4,490 L

Ka stok

KODI: Smart Watch KU1 Kategori: , ,

SMART WATCH KU1 | ORE INTELIGJENTE KUMI

Ore inteligjente Unisex e pershtatshme per femra dhe meshkuj.

Jetëgjatësi e baterisë 30 ditë, fale baterise se saj prej 210 mAh.

Ekran me prekje te plotë dhe funksione të shumta sportive.

Lentet prej qelqi të perforcuara, per rezistence me te larte. Dizajni i modës dhe trupi metalik

Me tre ngjyra , të cilat  përputhen me një shumëllojshmëri të rripave të dorës miqësore për lëkurën.

Ekran i madh me prekje të plotë 1,54 inç dhe ekran me përkufizim të lartë TFT. Monitoron rrahjet e sakta  të zemrës.

Cfare funksionesh kryen kjo ore inteligjente?

11 funksione sportive (vrapim, ecje, çiklizëm, ngjitje, punë rutine,  joga, not, basketboll, futboll).  Moti në kohë reale,  monitorimi i gjumit duke e bërë jetën tuaj më të lehtë tani e tutje.

Me monitorimin e temperaturës së trupit, matni lehtë temperaturën në çdo kohë dhe  kudo.

SPECIFIKA

Ekrani: IPSore smart ku1 online dyqan taxi
Versioni Bluetooth: Bluetooth 5.0
Rezolucioni i ekranit: 240 x 240
Madhësia e ekranit: 1.54 inç
Mënyra e funksionimit: me prekje
I papërshkueshëm nga uji / Rezistent ndaj ujit
Kapaciteti i baterisë: 210mAh
Koha e karikimit: Rreth 2 orë
Koha e gatishmërisë: 30 ditë
Materiali i shiritit: Silikoni
OS i pajtueshëm: Android, IOS
Gjuha: anglisht

 

Detaje Produkti

Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Smart Watch KU1 | Ore Inteligjente Kumi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kumi ku1 smart watch online dyqan taxi

Smart Watch KU1 | Ore Inteligjente Kumi

WhatsApp chat