Smart Watch IP67 | Ore inteligjente fitnessi

5,500 L

Ka stok

 • Rom: <128 MB.
 • Kujtesa: <128Mb
 • Materiali i rripit: Silikoni.
 • Stili: Sport.
 • Materiali: Aliazh.
 • Lloji i lëvizjes: Elektronik.
 • Forma e ekranit: e rrumbullakët.
KODI: Ore inteligjente fitnessi Kategori: ,

SMART WATCH ORE INTELIGJENTE FINTESSI

Thirrje klasike, me një rrip të butë dhe të rehatshëm për përvojën më të mirë.Ekran me ngjyra dhe ekran i butë me prekje, funksion i papërshkueshëm nga uji i integruar, plotësoni nevojat tuaja.

ULTRA THIN BODY

Monitorimi i gjumit, gjurmimi i dritës, thellësia dhe fazat e gjumit për të kuptuar më mirë cilësinë e gjumit dhe përqendrohuni në jetën tuaj të shëndetshme.

Ndiqni më mirë Djegiet e Kalorive, optimizoni ushtrimet tuaja te perditshme.Kjo orë fitnesi mat saktësisht hapat tuaj, distancën në këmbë dhe kaloritë e djegura në kohë reale, të përsosura për palestër, vrapim, joga, çiklizëm dhe më shumë.

Specifikat:ore inteligjente ip67 bli online dyqan taxi
 • Rom: <128 MB.
 • Kujtesa: <128Mb
 • Materiali i rripit: Silikoni.
 • Stili: Sport.
 • Materiali: Aliazh.
 • Lloji i lëvizjes: Elektronik.
 • Forma e ekranit: e rrumbullakët.
 • Rezolucioni: 240 * 240.
 • Madhësia e ekranit: 1.3 inç.
 • Bateria: 170Mah.
 • Bluetooth: Bluetooth 4.2.
 • Kapaciteti i baterisë: 120-180Mah.
 • Karakteristikat: Barometër, Gjurmues i fitnesit, Gjurmues i gjumit, Kujtesë mesazhesh, Kujtesë thirrjeje, Telekomandë, Mesazh shtytës, Orë alarmi, Java, Gjurmues i rrahjeve të zemrës, Muzikë ndërvepruese.
 • Gjuhët: Anglisht, Rusisht, Spanjisht, Frëngjisht, Ukrainisht, Arabisht.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Smart Watch IP67 | Ore inteligjente fitnessi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart watch fitness ip67 bli online dyqan taxi

Smart Watch IP67 | Ore inteligjente fitnessi