Smart Reminder | 3D Pedometer Watch

1,800 L

S’ka stok

Smart Reminder / Pedometer Watch

Permasat : 255*22*9mm
Pesha: 26g
Display: LED
Micro USB

BluE KuqeE zezeGriJeshileportokalli
Pastro
KODI: KIDS-WACH-SILICONE Kategori: , Etiketime: , , , , , ,

Smart Reminder | Pedometer Watch , mund ta beni porosi online tashme dhe ne Dyqan Taxi .

Smart  Reminder perdor nje ekran OLED keshtu qe ju mund te shihni me shume me nje shikim. Thjesht ngrini doren per te pare oren dhe mund te matni hapat dhe rrahjet e zemres.Algoritmi i permiresuar i levizjes i Smart Pedometer Watch  filtron edhe levizjet e panevojshme duke nxjerre rezultate te sakta te hapave te kryera.Me nje sensor te integruar, e di saktesisht kur te filloni stervitjen tuaj. Ju nuk keni nevoje te ndryshoni modalitetin para se te filloni. Masni rrahjet e zemres per t’u pershtatur me kohezgjatjen dhe intensitetin e stervitjes. Merrni njoftimet drejt ne doren tuaj. Pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj, madje edhe gjate ushtrimeve me te veshtira. Eshte e bute dhe e rehatshme edhe per njerezit me lekure te ndjeshme.

Smart Reminder / Pedometer Watch

Permasat : 255*22*9mm
Pesha: 26g
Display: LED
Micro USB

Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

, , , , ,

Be the first to review “Smart Reminder | 3D Pedometer Watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smart Reminder Pedometer

Smart Reminder | 3D Pedometer Watch

1,800 L