Smart phone POCO C40 32/64 GB version global

16,500 L17,990 L

 • Smartphone POCO C40
 • Permasat: 169.6 x 76.6 x 9.2 mm
 • Pesha: 204 g
 • Dual SIM (Nano-SIM)
 • Ekrani: 6,71 inç, 720 x 1650 piksele
 • Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
32GB64GB
Pastro
KODI: 6934177774621 Kategori: , , ,

SMART PHONE POCO C40

Smart phone Poco C40 eshte i pajisur me ekran 6.71 inch, kamera 13MP , procesor te fuqishem Octa-Core dhe bateri me kapacitet 6000 mAh qe e ben ideal per perdorim te perditshem.

Ekran mbreselenes 6,71 inch LCD Dot Drop, ekrani me i madh i paraqitur ndonjehere ne nje smartphone POCO. Duke perfshire mbrojtjen nga Corning Gorilla Glass, eshte rezistent ndaj gervishtjeve.

Vjen me memorie 3/32gb dhe 4/64gb per te zgjedhur.

C40 ka grup te fuqishem kamerash qe ofrojne funksionalitet te shkelqyer video dhe fotografie, se bashku me nje game te gjere funksionesh dhe menyrash inovative qe kapin cdo moment me qartesi dhe saktesi.

Me karikim fast charging dhe hapesire per zgjerim memorie fale portes micro sd.

Specifika:

 • Permasat: 169.6 x 76.6 x 9.2 mm
 • Pesha: 204 g
 • Dual SIM (Nano-SIM)
 • Ekrani: 6,71 inç, 720 x 1650 piksele
 • Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
 • Fuqia: 6000 mAh
 • Karikimi i shpejte 18 W
 • Llojet e alarmit: dridhje, MP3, zile WAV
 • Kamer e dyfishte 13 MP + 2 MP
 •  Video: [email protected]

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Celulare

Memorja

32GB, 64GB

Be the first to review “Smart phone POCO C40 32/64 GB version global”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

poco c40 smartphone ne dyqan taxi

Smart phone POCO C40 32/64 GB version global

16,500 L17,990 L

Shto ne Shporte