Smart Band | All Day Activity | Smart Watch – RoHS

1,800 L

S’ka stok

Smart Band / Smart Watch

Permasat : 242*16.5*9mm
Pesha: 12.4g
Display: LED
USB Port

E KuqeE zeze
Pastro
KODI: SMART-BAND-18 Kategori: , Etiketime: , , , , , ,

Smart Band , mund ta beni porosi online tashme dhe ne Dyqan Taxi .

Smart  Band  perdor nje ekran LED keshtu qe ju mund te shihni me shume me nje shikim. Thjesht ngrini doren per te pare oren dhe mund te matni hapat .Algoritmi i permiresuar i levizjes i Smart  Watch  filtron edhe levizjet e panevojshme duke nxjerre rezultate te sakta te hapave te kryera.Me nje sensor te integruar, e di saktesisht kur te filloni stervitjen tuaj. Ju nuk keni nevoje te ndryshoni modalitetin para se te filloni. Merrni njoftimet drejt ne doren tuaj. Pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj, madje edhe gjate ushtrimeve me te veshtira. Eshte e bute dhe e rehatshme edhe per njerezit me lekure te ndjeshme.

Smart Band / Smart Watch

Permasat : 242*16.5*9mm
Pesha: 12.4g
Display: LED
USB Port

Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Smart Band | All Day Activity | Smart Watch – RoHS”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smart Band Dyqan Taxi

Smart Band | All Day Activity | Smart Watch - RoHS

1,800 L