Skuter me muzik ne shitje per femije 3 ne 1

6,990 L8,490 L (-18%)

Ka stok

 • Skuter elektrik per femije
 • Me tre funksione ne nje pajisje
 • Zhvillon aftesite tek femijet
 • Ndihmon ne ekuilibrin e femijeve
 • Mosha e pershtatshme: 2-6 vjec
KODI: Q-2121404 Kategori: , ,

SKUTER ELEKTRIK  PER FEMIJE 3 NE 1

Skuter per femije elektrik me tre funksione ne nje pajisje te vetme.

Biciklete, skuter dhe monopatine e cila ndihmon per te praktikuar ekuilibrin tek femijet, duke lene femijen te eksploroje.

Jo vetem argeton vogelushet por i ndihmon ata te zhvillojne aftesite e ekuilibrit, perqendrimit dhe instikteve.

Skuter dhe biciklete femijesh

E bere me material eko miqesor, i sigurt per tu perdorur nga femijet. I pajisur me tre rrota vogelushet do te ndihen te sigurt per ta perdorur.

Baza e ketij skuteri mund te ngrihet per tu tranformuar ne nje biciklete. Lehte per tu transformuar nga nje modalitet ne tjetrin , pa nevojen e pajisjeve shtese.

Frenim i sigurte – frenat aktivizohen duke shkelur ndaluesin duke rritur keshtu presionin ne rroten e pasme ne kete menyre ndalimi do jete i thjeshte.

Jepuni femijeve ndjesine e tyre te pavaresise me kete skuter multifunksional. Dizajni i saj ndihmon te zhvillojne kordinimin dhe ekuilibrin.

Specifikaskuter biciklete dhe monopatine blerje online ne dyqan taxi

 • Pesha: 3.4 kg
 • Pesha e ngarkeses: 25 kg
 • Ngjyra: e zeze, e verdhe, e kuqe
 • Mosha e pershtatshme 2-6 vjec
 • I pershtatshem per femije: 85-130 cm
 • Materiali i trupit: PP dhe alumin

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

, ,

Be the first to review “Skuter me muzik ne shitje per femije 3 ne 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

scooter elektrik femijesh bli online ne dyqan taxi

Skuter me muzik ne shitje per femije 3 ne 1

6,990 L8,490 L (-18%)

Shto ne Shporte