Skare me qymyr per Barbeque – Zgare qymyri per pjekje

2,390 L3,500 L (-32%)

Ka stok

Zgara metalike per piknik apo shtepi
Paloset kollaj per tu transportuar lirshem
Material i forte rezistent ndaj kohes
Cmimi me i mire ne Shqiperi
E vogel dhe kompakte
Dizajn elegant qe i reziston kohes

KODI: 6970858381191 KATEGORIA:

SKARE QYMYRI PER BARBEQUE | ZGARE ME QYMYR

Skare Qymyri per Barbeque – Cilesi e larte Gatimi me kete zgare me qymyr ne shitje online ne cmimin me te mire ne Dyqan Taxi Tirane

Pergatisni dhe piqni ushqime te shijshme dhe te shendetshme ne piknik dhe barbeque. Relaksohuni ne bukurine dhe qetesine e natyres, teksa shijoni ushqim te shijshem, pa i hequr asnje vlere organike. Ideale per mish qengji, berxolla derri, peshk, perime dhe pula te pjekura.
Fale sistemit te ventilimit ne te dyja anet e skares, nxehtesia shperndahet ne menyre te njetrajtshme dhe ushqimi piqet ne menyre uniforme.

ZGARE ME QYMYR PORTATIVE

Fale dizanjit te saj te palsoshem, ju e merrni kete skare kudo me vete. Paloseni dhe vendoseni ne bagazhin e makine dhe jeni gati per piknikun tuaj. E lehte per tu montuar. Kembet palosen duke ju dhene mundesine ta hapni dhe ta mbyllni kollaj. Ndryshe nga zgarat e tjera qe duhet te montohen kjo skare me qymyr eshte pothuajse automatike.

Ajo nuk ze hapesire dhe eshte e lehte per tu transportuar me makine ose ne kembe.

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Lloji

Zgare

Be the first to review “Skare me qymyr per Barbeque – Zgare qymyri per pjekje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Skare qymyri - Zgare me qymyr ne shitje online Dyqan taxi Tirane Shqiperi per barbeque barbecue

Skare me qymyr per Barbeque - Zgare qymyri per pjekje

2,390 L3,500 L (-32%)

Shto ne Shporte