Silikon per heqjen e gervishtjeve ne makine | Scratch Dini

2,500 L

S’ka stok

Marka : Scratch Dini
Materiali : I lengshem ( silikon )

KODI: scratch-dini KATEGORIA: Etiketime: , ,

Silikon per heqjen e gervishtjeve ne makine | Scratch Dini

Silikon per heqjen e gervishtjeve ne makine | Scratch Dini | Car Mechanic – Porosi online ne Dyqan Taxi !

Silikon per heqjen e gervishtjeve ne makine .

Silikon per gervishtje te makines scratch dini dyqantaxi

Gervishtjet e makines jane disa nga problemet qe ne i hasim me shpesh . Me ane te ketij silikoni nuk keni pse te shqetesoheni me per te tilla probleme . Teper i lehte per tu perdorur . Aplikojeni mbi gervishtjen dhe ne ne pak caste ajo nuk eshte me . Fshin gervishtjet ne makinen tuaj si me magji .  Locion i shkelqyeshem per car repair , bicikleta , anije dhe pajisje te tjera . Heq gervishtjet ne sipqerfaqe pa lene asnje shenje . Eshte funksional ne te gjitha ngjyrat e makinave . Jep efekt ne pak sekonda .

Marka : Scratch Dini
Materiali : I lengshem ( silikon )

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Silikon

Be the first to review “Silikon per heqjen e gervishtjeve ne makine | Scratch Dini”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

silikon per heqjen e gervishtjeve ne makine dyqan taxi online porosi car repair mechanic online

Silikon per heqjen e gervishtjeve ne makine | Scratch Dini

2,500 L