Shtrydhese per agrumet Kale 1803 – Hand Juicer

6,900 L

Ka stok

  • Shtrydhese per frutat dhe agrumet.
  • Modeli : Kale 1701.
  • Nuk punon me energji elektrike.
  • E perbere prej materialit te celikut-inoks.
  • Shume praktike edhe funksionale gjate perdorimit.
  • Pastrohet shume lehte me uje te rrjedhshem.
  • Pershtatet me cdo kuzhine.
KODI: 8694875180312 Kategori: , ,

SHTRYDHESE PER AGRUMET KALE 1803

Shtrydhese per agrumet Kale 1803 e cila ofron per ju lengje te fresketa edhe te shendetshme ne cdo moment. Tashme mund te keni pijet tuaja te personalizuara vetem fale kesaj paisje.

Shtrydheset mbeten gjithmone nje nga enet me te rendesishme te kuzhines, por Kale 1803 kalon cdo pritshmeri, qofte ne strukturen e saj edhe menyren se si e realizon funksionin e nxjerrjes se lengut.

SHTRYDHESE PER FRUTAT DHE PERIMET KALE 1803

E perbere prej celikut – inoks, ajo garanton veprimtari per nje kohe te gjate. Kjo perberje e bene kete shtrydhese te jete rezistente ndaj korrozionit, ndryshkjes, si edhe nxirjes.

Rezistenca ndaj ujit edhe temperaturave te mjedisit do te thote jetegjatesi dhe cilesi e larte.

Shtrydhesja vjen me nje doreze ergonomike, e cila pershtatet me se miri me doren tuaj dhe nuk ju lodh gjate perdorimit te saj.

Ju i jepni levizje ne forme rrethore ne menyre qe ajo te ushtroje presion mbi enen ku keni vendosur agrumet edhe te perfitoni lengun prej tyre.

Ne bazen e saj perbehet nga dy kembeza te shtrira ne menyre horizontale edhe te bashkuara me njera-tjetren per te siguruar me shume qendrim edhe ekuiliber ne cilendo siperfaqe qe e vendosni.

Ju duhet qe te prisni agrumet, ne feta dhe me pas t’i vendosni ne shtrydhese ne menyre qe procesi i marrjes se lengjeve te behet sa me i thjeshte.

Materiali i celikut e bene edhe me te lehte procesin e pastrimit. Mjafton ta lani vetem me uje te bollshem dhe ajo do te shkelqeje nga pastertia.

Me dizajn teper modern, i cili kursen hapesiren ne kuzhine dhe pershtatet ne cilindo cep te saj.

Realizoni lengjet tuaja te personalizuara vetem nga shtrydhesja Kale 1701.shtrydhese per agrumet kale 1701 blerje online shopstop al

SPECIFIKAT

Shtrydhese per frutat dhe agrumet.

Modeli : Kale 1701.

Nuk punon me energji elektrike.

E perbere prej materialit te celikut-inoks.

Shume praktike edhe funksionale gjate perdorimit.

Pastrohet shume lehte me uje te rrjedhshem.

Pershtatet me cdo kuzhine.

Blerje Online ne DYQAN TAXI – Gjithmone prane jush!

Detaje Produkti

Pesha1 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “Shtrydhese per agrumet Kale 1803 – Hand Juicer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese kale 1701 per frutat dhe perimet blerje online shopstop al

Shtrydhese per agrumet Kale 1803 - Hand Juicer