Shtrydhese inoksi per frutat DSP KJ-1043 | Bli Online

5,490 L

Ka stok

  • Ben te mundur perfitimin e lengut te limonit, portokallit etj.
  • Perbehet nga materiali però celikut-inoks
  • Rezistent ndaj nxehtesise
  • Miqesor me mjedisin qe e rrethon
  • Me fuqi 130W, tension 220-240V the frekuence 50/60Hz.
  • Dizajn elegante dhe fine
KODI: KJ1043 Kategori: , ,

SHTRYDHESE PER FRUTAT DSP KJ-1043

Me kete shtrydhese ju perfitoni lengun optimal te portokallit, limonit etj. Shtrydhesja perbehet nga materiali i celikut-inoks, i cili eshte shume rezistent ndaj nxehtesise, miqesor me mjedisin qe e rrethon dhe dallohet per rezistencen e tij te gjate ne kohe duke ju siguruar qe mund ta perdorni per nje kohe te gjate. Ky produkt nuk ze shume hapesire kudo qe ta vendsoni ne kuzhine. Fale dizajnit elegante dhe fine, me kete pajisje kuzhina juaj do te marr nje pamje te re dhe moderne.

Shume e lehte per t’u perdorur dhe pastruar

Me nje shpejtesi 130W e nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60Hz.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “Shtrydhese inoksi per frutat DSP KJ-1043 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtrydhese per frutat limon portokalle lengje dsp kj 1043 dyqan taxi

Shtrydhese inoksi per frutat DSP KJ-1043 | Bli Online