Shilte per Karrige | Jastek Ortopedik Egg Sitter

1,390 L

Ka stok

 • Nje shilte ideale per rehatine tuaj
 • Ju ofron komoditet dhe butesi
 • Shume praktike ne perdorim
 • Do ju qetesoj dhimbjet e mesit
 • Jo me dhimbje nga te ulurit gjate
KODI: 6998196672559 KATEGORIA:

SHILTE PER KARRIGE EGG SITTER 

Shilte per Karrige | Jastek Ortopedik Egg Sitter per te gjithe qe qendrojne gjate ulur ne pune.

Jastëk special mbështetës, përkrah pjesën e prapme dhe shpinën aq mirë, sa ju mund të uleni në një vezë pa e thyer atë. Asnjë jastëk tjetër për karriget nuk mund ta bëjë atë premtim!

Për dallim nga jasteket e tjere te karriget e tavolinës suaj, jastëku nervor shiatik ose shilte per karrige, me dizajn unik dhe fleksibël lejon që ajri të qarkullojë dhe të mbetet i freskët në prekje.

egg sitter per karrige ortopedike

E fortë dhe e qëndrueshme, Veza Sitter ruan formën e saj, duke e bërë atë një vend të shkëlqyeshëm të dhimbjes së shpinës dhe një vend ortopedik.

Përshtatet në shumicën e karrigeve për lehtësimin e presionit të thellë të shpines. 

Thuajini lamtumirë muskujve të lënduar nga qendrimi ulur gjatë gjithë ditës ose një kthim i fortë nga udhëtimet e gjata të makinës. Ju lejon të uleni gjithë ditën edhe në karrigen më të vështirë dhe të ndjeheni ende të qetë.

JASTEK PER KARRIGE EGG SITTER

Dizajni i saj i huallit është bërë nga polimer ultra-fleksibël dhe shembet në vetvete për të thithur pikat e presionit. Rrjeti fleksibël qëndron i freskët në prekje dhe lejon që ajri të qarkullojë nën të. Ju do të merrni një mbështetje optimale mesatare kur të uleni në kete jastek.

Super e fortë dhe e qëndrueshme, gjithmonë rikthen formën e saj. Eshtë perfekte për t’u përdorur në shtëpi, në makinë dhe në zyrë.

shilte per karrige egg sitter jastek ortopedik

Karakteristikat

 • Redukton dhimbjen e shpinës dhe ngurtësinë për të siguruar rehati.
 • Dizajni lejon që ajri të qarkullojë nën të.
 • Perbehet nga Ultra-Flex Polymer, duke e bërë atë të fortë dhe të qëndrueshëm.
 • Absorbon pikat e presionit duke u shembur në vetvete.
 • E lehte per tu perdorur
 • Mund te lahet
Shilte fantastike per Karrige | Jastek Ortopedik

Eshte e bute dhe mund te uleni ne te sa akoma dhe nje veze nuk do te thyhej
E testuar me mijera here

Të ulesh për periudha të gjata kohore bën presion mbi palcën ne shtyllen kurrizore dhe vithet. Lehtësoni shpinën tuaj të ngopur dhe pjesën e prapme me kete jastek i cili mbështet aq mirë sa të mund të uleni në një vezë pa e prishur atë.

Thuajini lamtumirë muskujve të dhembshëm të shkaktuar nga ulja gjatë gjithë ditës apo udhëtimet e gjata të makinave. Përkulet dhe përputhet me formën tuaj, duke thithur pikat e presionit. Shilte per karrige ortopedike Egg Sitter Honeycomb Design 

Dizajn unik Flex-Grip Honey

Egg Sitter rrëzohet në vetvete kur ju uleni ne te për t’ju siguruar mbështetje dhe rehati optimale të mesit. E prodhuar me polimer ultra-fleksibel. Rrjeti i saj lejon që ajri të qarkullojë nëpër jastëk, në mënyrë që të mbetet i freskët në prekje.

jastek ortopedik egg sitter shilte per karrige

Ruan formen 

Jastëku mbështetës i Vezës Sitter është i qëndrueshëm për përdorim të përditshëm. Ajo ruan formën e saj edhe nëse uleni në të çdo ditë gjatë gjithë ditës!

Përshtatet në shumicën e karrigeve

Pavarësisht nëse keni nevojë për mbështetje në karrigen e kompjuterit tuaj, karrige zyre, sedilje të thellë, sedilje makine, apo mbështjellës, Egg Sitter mund të ndihmojë!

JASTEK ORTOPEDIK PER KARRIGE

Paketimi përfshin 1 jastëk vendesh të Vezës Sitter dhe mbulesë pa rrëshqitje.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Shilte per Karrige | Jastek Ortopedik Egg Sitter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jastek ortopedik egg sitter shilte per karrige

Shilte per Karrige | Jastek Ortopedik Egg Sitter