Shampo per floke kacurrela – Krem Sunsilk ne shitje

1,290 L1,490 L (-13%)

Ka stok

-Rregullon Kacurrelat
– U jep vëllim atyre dhe i bën flokët më të shndëritshëm.
-I zbut flokët
-I bën më elastike sesa zakonisht
-U jep stil dhe pamje te bukur

KODI: krem-sunsilk-per-floke-kacurrela Kategori: , ETIKETIMI:

SHAMPO KREM PER FLOKE KACURRELA

Shampo Krem per floke kacurrela – Produkte, Maske per floket

Disa vajza janë të bekuara me floke kacurrel ndersa pjesa tjeter e vajzave shpenzojne ore te tera per ti bere ato. Mirepo sido qe të jetë edhe floku kacurrel ka disa menyra per kujdesin e tyre dhe mbajtjen sa më të shëndetshme për të qenë të gjitha më shumë të buta.

Floket Kacurrela jane vecanerisht te veshtire per t’u trajtuar sepe shpesh kane tendencen që do të behen grumbull. Nje efekt shume i pakndshem per t’u pare. I cili prish bukurine e kacurrelit dhe i jep nje pamje te crregullt.
Floket kacurrel nga natyra jane me delikat se floket e drejte, tentojne te thahen me lehte dhe kjo eshte arysyeja pse nganjehere floket kacurrel fillojne te duken të thatë dhe pa shkelqim. Por keto situata te shemtuara mund te permiresohen me krem per flokët kaçurrela.

NUK KENI NEVOJE PER KREM PER KACURRELA 
SHAMPO SUNSILK PER FLOKET

Eshte shume e rendesishme qe ju te zgjidhni produktet e kujdesit te flokeve me mencuri. Zgjidhni ato produkte qe permbajne perberes hidratues si eshte kjo shampo per floke kacurrela SunSilk. Fale perdorimit te saj kujdesi per kacurrelat tuaja do te kthehet ne kenaqesi.

Krem per floke Kacurrela

Shampo krem per floke kacurrela eshte zhvilluar posacerisht per perdorim ne floket kacurrel qe ti natyralizoje ato dhe te mbaj kacurrelat e forta, plot volum dhe shkelqim.

Pastron butesisht kacurrelat dhe floket me onde, duke i hidratuar dhe duke i dhene elasticitet flokeve. Nepermjet veprimit te saj disiplinues, ajo shmang ngaterrimin e flokeve.

Shampo Sunsilk per floket me kacurrela shmang problemet e ngaterrimit te flokeve gjate krehjes. Nuk keni pse demtoni floket tuaj dhe kaloni me ore te tera deri sa ti zgjidhni. Ky Krem per floke kacurrela ju lehteson shume pune dhe kujdeset per floket tuaj qe te kene trajtimin e duhur.

Mos i thani gjithmone flokët tuaj apo ti krihni me kreher furce. Mjafton aplikimi i kesaj shampo kremi dhe perdorimi i nje difuzori dhe do te keni kacurrelat perfekte natyrale. Shampoja Sunsilk eshte nga shampot me te preferuara nga femrat kacurrelse.

Efekti qe jep te floket | Shampo per floke Kacurrela

-Rregullon Kacurrelat
-U jep vellim atyre dhe i ben floket më të shndrritshëm.
-I zbut floket
-I ben me elastike sesa zakonisht
-U jep stil dhe pamje te bukur

Shampo per floke Kacurrela
Perdorimi si më poshtë :

Vendoseni nje sasi te caktuar ne duar nga ky krem per floke kacurrela dhe shperndajeni njetrajtesisht gjithë gjatësinë e flokëve të lagura derisa te depertoje ne thellesi te flokeve tuaj. Kete shampo mund ta quani si një maskë per floket kacurrel me veti shumë të mira ushqyese në një produkt të vetëm.
Pastaj mund të thani floket me tharese ose akoma me mire me difuzor dhe marrin formen e deshiruar. Kacurrela plot volum dhe të shendetshme sikur te keni perdorur maske per floke. Floket tuaja do te jene gjithmone te buta dhe plot drite me kete shampon Sunsilk.

Shampo per floke kacurrela krem maske

Shampo per flok kacurrela nga Sunsilk
Shampoo më e mirë për flokë kaçurrela


Porosit ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim te porosise. Qendra me e madhe tregtare online ne Shqiperi.

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

sunsilk krem per floket kacurrela shampo produkte maske

Shampo per floke kacurrela - Krem Sunsilk ne shitje

1,290 L1,490 L (-13%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat