Set Zbardhues per dhembet | Blue Light

1,200 L

S’ka stok

Mjaft ekfikse dhe e lehte ne perdorim .
Funksionon me 2 bateri Litiumi te llojit: CR2025

KODI: set-zbardhues-blue-light KATEGORIA: Etiketime: , , ,

SET PER ZBARDHJEN E DHEMBEVE ME BLUE LIGHT

Set Zbardhues per dhembet | Blue Light | Pajisje per zbardhjen e dhembeve – Blerje online ne Dyqan Taxi

Per nje buzeqeshje sa me rrezellitese , Blue Light eshte ajo cfare ju keni nevoje.

WHITELIGHT PER DHEMBET

Set Zbardhues per dhembet jep rezultate brenda 2 aplikimeve .

Set zbardhues per dhembet blue light dyqan taxi

Dhembet tuaj do jene deri ne 8 hije me te bardhe brenda 6 aplikimeve te Blue Lightning .
Menyra me e thjeshte dhe ekonomike per zbardhjen e dhembeve ne shtepine tuaj . Funksionon me teknologji me drite . Mjafton vetem te vendosni pajisjen ne dhembe dhe ajo do beje zbardhjen e tyre ne vetem 10 minuta .
Mjaft ekfikse dhe e lehte ne perdorim .
Funksionon me 2 bateri Litiumi te llojit: CR2025

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pastrues dhembesh

Be the first to review “Set Zbardhues per dhembet | Blue Light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set Zbardhues per dhembet blue light dyqan taxi online blerje

Set Zbardhues per dhembet | Blue Light

1,200 L