Set ushqimi per femije – Bamboo Owl Set

990 L

Ka stok

 • Set ushqimi ideal per vaktet e vogelusheve tuaj
 • Me 5 ene kuzhine
 • Me 3 perberje te ndryshme cilesore dhe jo toksike
 • 20 % melamine
 • Dizanj me stampen e bufit
KODI: 3830073441946 Kategori: , , , ETIKETIMI:

SET USHQIMI PER FEMIJE – OWL SET

Set ushqimi per femijet tuaj me nje dizanj terheqes per femijet tuaj dhe me nje cilesi optimale. Patjeter qe vaktet e vogelusheve tuaj jane shume te rendesishme per ju.

Te gjithe doni qe femijet pervecse te ushqehen sic duhet edhe te kenaqen duke ua bere te ushqyerin nje proces argetues dhe jo bezdises per ju.

Ky eshte pikerisht seti ideal qe do t’u pershtatet menjehere femijeve tuaj.

Ky set eshte i perbere me 3 perberje te ndryshme cilesore dhe jo toksike. C’ka do te thote qe femijet tuaj do te jene plotesisht te mbrojtur, pasi seti nuk permban asnje kimikat. Set i ushqimit per femije ka 5 ene kuzhine dhe  nje filxhan te madh per pije, nje pjate te ceket, nje pjate te thelle, nje pirun dhe nje luge. Gjithashtu edhe dizanji shume i bukur dhe terheqes do ta beje kete set, nje ene kuzhine shume te mire per dekor. por edhe  per femijet tuaj do te behet seti me i preferuar.

SETI I USHQIMIT PER FEMIJEN TUAJ

 • Set ushqimi ideal per vaktet e vogelusheve tuajset-ushqimi-per-femije-shitje-online
 • Me 5 ene kuzhine
 • Me 3 perberje te ndryshme cilesore dhe jo toksike,
 • 20 % melamine
 • Dizanj me stampen e bufit
 • Kodi: VP0854

Porosit tani online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Set ushqimi per femije - Bamboo Owl Set

WhatsApp chat