Set ushqimi per femije – Bamboo Jungle Meal Time

990 L

Ka stok

  • Set ushqimi ideal per vaktet e vogelusheve tuaj
  • Me 5 ene kuzhine
  • Me 3 perberje te ndryshme cilesore dhe jo toksike
  • 20 % melamine
  • Dizanj me stampen e kafsheve lozonjare
KODI: 3830073441939 Kategori: , , , ETIKETIMI:

SET USHQIMI PER FEMIJE

Seti i ushqimeve vjen per femijet tuaj me nje dizajn terheqes dhe me nje cilesi optimale. Me kete set ju do t’i beni te gjitha vaktet e femijeve tuaj te shume pritura nga ata. Ne ju garatojme qe me kete set procesi i ushqyerjes se femijes tuaj do te behet nje nga zakonet me te pelqyera per ju.

SET I USHQIMEVE-BAMBO JUNGLE MEAL TIME 

Patjeter qe vaktet e vogelusheve tuaj jane shume te rendesishme per ju. Te gjithe doni qe femijet pervecse te ushqehen sic duhet edhe te kenaqen duke ua bere te ushqyerin nje proces argetues dhe jo bezdises per ta. Ky eshte pikerisht seti ideal qe do t’u pershtatet menjehere femijeve tuaj. Ky set eshte i perbere me 3 perberje te ndryshme cilesore dhe jo toksike. C’ka do te thote qe femijet tuaj do te jene plotesisht te mbrojtur, pasi seti nuk permban asnje kimikat. Set i ushqimit per femije ka 5 ene kuzhine dhe nje filxhan te madh per pije, nje pjate te ceket, nje pjate te thelle, nje pirun dhe nje luge. Gjithashtu edhe dizanji shume i bukur do ta beje kete set, nje ene kuzhine shume te mire per dekor. por edhe  per femijet tuaj do te behet seti me i preferuar.

  • Set ushqimi ideal per vaktet e vogelusheve tuajset-ushqimi-per-femije-dyqan-taxi
  • Me 5 ene kuzhine
  • Me 3 perberje te ndryshme cilesore dhe jo toksike
  • 20 % melamine
  • Dizanj me stampen e kafsheve lozonjare

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Set ushqimi per femije - Bamboo Jungle Meal Time

WhatsApp chat