Set tenxhere dhe tigane HUOCHU | Set me 4 PC

4,200 L

Ka stok

 • Set me 2 tenxhere edhe 2 tigane per kuzhinen.
 • Tenxhere me diameter 20cm dhe 24 cm.
 • Tigan me diameter 24 cm 16 cm.
 • Me doreza ergonomike kunder nxehtesise.
 • Anti-ngjites.
KODI: FE-2008-001 Kategori: , , ,

SET ME TENXHERE DHE TIGAN

SET TENXHERE DHE TIGAN PER KUZHINEN NE 4 PC

Ky set eshte i domosdoshem ne kuzhinen tuaj nese deshironi qe te beni gatime te shpejta edhe te shijshme. Ky set eshte nje zgjedhje qe nuk keni per t’u penduar qe e keni bere qofte per cilesine, cmimin dhe rendesine qe do te kete ne kuzhine tuaj.

TENXHERE DHE TIGAN HUOCHU PER KUZHINEN

set tenxheresh huochu produkt online Dyqan TaxiSeti eshte i veshur me shtresa guri e me nje material te celikut te cilesise se larte ku ofron kualitet ne gatimet tuaja duke ju dhene nje ushqim te shendetshem.

Me dizajn modern ku perbehen nga kapake xhami trasnparente edhe me doreza ergonomike.

Tenxheret dhe tiganet jane teper rezistente ndaj temperaturave te larta.

Ideuar per gatime te ndryshme bazuar ne preferencat tuaja dhe ne ato te familjes apo njerezve te aferm duke kenaqur shijet e secilit.

Me nje siperfaqe qe nuk lejon ngjitjen e produkteve ushqimore nga djegia e tyre.

Gjate gatimit ky set do te bej te mundur qe kur ta vendosni ne sobe do ta shperndaje nxehtesine ne menyre te njetrajtshme ne menyre qe gatimi te gatuhet njelloj dhe ju te merrni shijen me te mire dhe te shendetshme prej tij.

Tiganet dhe tenxheret e gatuajne ushqimin me pak yndyrne duke ju dhene vetem masen e nevojshme qe duhet per te konsumuar.

Ato jane te pershtatshme per cdo lloj sobe duke perfshire edhe ato me induksion.

SPECIFIKAT

 • Set me 2 tenxhere edhe 2 tigane per kuzhinen
 • Tenxhere me diameter 20cm dhe 24 cm.
 • Tigan me diameter 24 cm 16 cm.
 • Me doreza ergonomike kunder nxehtesise.
 • Anti-ngjites.
 • Pastrohen me uje te bollshem shume lehtesisht.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Set tenxhere dhe tigane HUOCHU | Set me 4 PC”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tenxheresh huochu produkt online Dyqan Taxi

Set tenxhere dhe tigane HUOCHU | Set me 4 PC

WhatsApp chat