Set Sitash Kuzhine – Rosmarino – 3 Cope

1,790 L

Ka stok

20084

Set Sitash Kuzhine – Rosmarino – 3 Cope

  • Perfekte per larjen apo kullimin e ushqimeve te ndryshme ne kuzhine
  • Ndertuar nga celik inoksi cilesor dhe rezistent ndaj ndryshkjes
  • Me 3 madhësi të ndryshme dhe doreza te gjata qe ju mbrojne nga djegiet
  • Lehtë për tu pastruar nën ujë të rrjedhshëm
  • Dimensionet: 30,5 x 16,5 cm; 28,5 x 14,5 cm dhe 26,5 x 12,5 cm
  • Kodi: VP0627

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Set Sitash Kuzhine - Rosmarino - 3 Cope

WhatsApp chat