Sedilje me masazh dhe ngrohje | 8 programe te ndryshme

2,690 L

S’ka stok

  • Mund te merret me vete kudo
  • Shume praktik edhe i lehte ne perdorim
  • Masazhon me dridhje
  • Arrin temperatura te larta brenda shume pak minutave
  • Rekomdohen vetem 30 minuta masazh

 

KODI: SH-205-003 Kategori: ,

SEDILJE ME MASAZH DHE NGROHJE

Sedilje me masazh dhe ngrohje per ne makine me 8 pograme te ndryshme

Ne ditet e sotme kemi vene re qe jeta jone eshte e lidhur ngushte me makinen . Ne kemi filluar ta perdorim me shpesh per te kursyer kohe qe aktivitet e dites na i marrin pa u ndjere. Mirepo, perdorimi i shpeshte i makines dhe qendrimi ulur ne pjesen me te madhe te dites fillon dhe na shkakton probleme serioze. Ndaj kjo sedilje eshte ajo cfare ju duhet tani.

Ky masazhues do t’ju siguroje nje masazh te plote te trupit tuaj.

Muskujt tuaj do te jene te qete edhe lodhja se bashku me dhimbjet e shpines apo pjeseve te tjera te trupit do te lehtesohen.

JASTEKU MASAZHUES ME 8 POGRAME TE NDRYSHME

Ky jastek e arrin nxehtesine ne shume grade brenda nje kohe te shkurter. P.Sh per 5 minuta temperatura e ketij jasteku do te jete 50 grade. Jasteku masazhues pasi arrin nje temperatutre te larte stakohet duke e filluar procesin e ngrohjes nga e para. Ne menyre qe ta mbaje sa me neutrale temperaturen. Ju nuk do te hasni aspak veshtiresi ne perdorimin e tij sepse eshte mjaft praktik dhe lehtesisht i mesueshem.

Jasteku ka  nje material elastik dhe sfungjeri te bute.

Ndaj eshte shume praktik per t’u perdorur ne makine, zyre apo shtepi. Vecoria e tij, e cila e dallon nga masazhuesit e tjere eshte se nuk perbehet me topa qe rrotullohen por me dridhje. Gjithashtu, koha e masazhit me kete jastek rekomadohet mos t’i kaloje 30 minuta.

  • Mund te merret me vete kudosedilje-me-masazh-dhe-ngrohje-me-8-pograme-dyqan-taxi
  • Shume praktik edhe i lehte ne perdorim
  • Masazhon me dridhje
  • Arrin temperatura te larta brenda shume pak minutave
  • Rekomdohen vetem 30 minuta masazh

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Lloji

Masazh

Ngjyra

Be the first to review “Sedilje me masazh dhe ngrohje | 8 programe te ndryshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sedilje me masazh dhe ngrohje | 8 programe te ndryshme

2,690 L