Samsung Galaxy S9 i Perdorur – Grade A

43,500 L

Ka stok

  • Procesori : Octa Core 4×2.8GHz Kryo 385 + 4×1.8GHz Kryo 385 CPU Clock
  • Memorja RAM: 4 GB
  • Memorja e brendshme ROM: 64 GB
  • Dimensionet e Ekranit: 5.8 inch (2960 X 1440 Pixels)
  • Kamera : 12 MP f/1.5-2.4
  • Selfie: 8 MP
  • Versioni OS : Android 8.0 Oreo me Samsung Experience 9.0 UI
KODI: samsunggalaxys9usedblack Kategori: , , , Etiketime: , , ,

SAMSUNG GALAXY S9 VERIZON

Samsung Galaxy S9 i Perdorur | Price.

Samsung Galaxy S9 i Perdorur , smartphone i se ardhmes . Eshte ne gjendje pa gervishtje , funksional i gatshem per cdo lloj prove .

Mund te pershkruhet si smartphone qe perfshin Android 8.0 Oreo dhe u prezantua ne Shkurt 2018.
Ne do te eksplorojme specifikimet dhe pikat e forta te Galaxy S9.

Specifikimet e Projektimit

Madhesia eshte bere nje faktor shume i rendesishem per blerjen e nje telefoni celular. Madhesia e Galaxy S9 eshte 68.7mm*147.7*8.5mm per nje peshe 163g. Perberja e Smartphone Samsung Galaxy S9 permban nje mori elementesh sic eshte xhami.  Smartphone i Certifikuar me IP68.

Specifikimet e ekranit

Ekrani i GalaxyS9 shfrytezon teknologjine Amoled per te shfaqur te gjithe fotografite, lojrat, videot etj. Ky ekran 5.8inch jep nje rezolucion prej 1440x2960px (QHD+). Galaxy S9 ka nje raport ekrani/madhesi prej 84%.

Specifikimet e Harduerit dhe Performances

Telefoni Celular GalaxyS9 funksonon me nje procesor Exynos M3 + 4×1.79GHz ARM Cortex-A55 Octa-Core me nje shpejtesi te caktuar 2.7GHz. Ka 4GB RAM LPDDR4X. Ju mund te perdorni 128GB memorje qe ai disponon per te ruajtur te dhenat tuaja.

Specifikimet e Kamera

GalaxyS9 eshte i pajisur me nje kamera te pasme 12MP dhe nje lente.

Specifikimet e Baterise

Bateria e Galaxys9 eshte tip Li-Ion me nje kapacitet te plote ngarkese 3000mAh.

Samsung Galaxy S9 i Perdorur – Specs | Black | Height | Price

samsung Galaxy S9 verizon Usa DyqanTaxi Tirane Durres

Specifikat

Marka : Samsung
Rrjeti : 4GB
Memorja : 64 GB
RAM : 4 GB
Procesori : Octa Core 4×2.8GHz Kryo 385 + 4×1.8GHz Kryo 385 CPU Clock
Smartphone nga Samsung me Android 8.0 Oreo me Samsung Experience 9.0 UI
Ekrani : 5.8 inch Super AMOLED QHD+
Kamera: 12 Megapixels f/1.5-2.4
Selfie : 8 MP


Blerje Online te sigurta | Vetem ne DyqanTaxi | Tirane

Detaje Produkti

Pesha 0.15 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Ngjyra

Marka e Telefonit

Be the first to review “Samsung Galaxy S9 i Perdorur – Grade A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartphone Samsung Galaxy S9 specs black height price

Samsung Galaxy S9 i Perdorur - Grade A