Samsung Galaxy Note 8 64GB ROM | 8GB RAM

52,900 L

Ka stok

  • Procesori :Octa-Core 64 Bit CPU
  • Memorja RAM: 8 GB
  • Memorja e brendshme ROM: 64 GB
  • Dimensionet e Ekranit: 6.3 inch  (2960 x 1440 Pixels)
  • Kamera : 12 MP
  • Selfie: 8 MP
  • Versioni OS : Android 7.1.1 Nougat OS with Grace UX UI
KODI: samsunggalaxynote8black Kategori: , , , Etiketime: , , , , ,

SAMSUNG GALAXY NOTE 8

Smartphone Samsung Galaxy Note 8 Phone Price ne Dyqan Taxi

Samsung Galaxy Note 8 tashme mund ta gjeni ne Dyqan Taxi , smartphone i gjenerates se re .

Eshte ne te vertete nje telefon celular android qe perfshin Android 7.0 Nougat dhe u prezantua ne Gusht  2017. Ne do te shohim specifikimet dhe avantazhet per vecorite e tij

Specifikimet e projektimit

Madhesia eshte zakonisht nje aspekt domethenes per  zgjedhjen e nje smartphone. Dimensionet jane 74.8mm*162.5mm*8.6mm per nje peshe 195g. Struktura perfshin nje numer te madh elementesh ne trupin e tyre nder to dhe qelqin. Eshte i certifikuar me IP.

Specifikimet e Ekranit

Ekrani i Smartphone-it tuaj Note 8 perdor teknologjine super Amoled per te treguar te gjitha fotot, lojerat etj. Ekrani 6.3inch jep nje rezolucion prej 1440*2960px. Ky smartphone ka nje raport ekrani/madhesi prej 82%.

Specifikimet e Harduerit dhe Performances

Ky telefon celular integron nje procesor Samsung  Exynos 9 Octa 8895 dhe nje procesor 4×2.3GHz Exynos M2 Mongoose + 1.7GHz ARM Cortes A53 Octa-Core me nje  shpejtesi orari 2.3GHz. Ky smartphone perdor nje procesor te arkitektures 64-bit.

Permban RAM 6GB te tipit LPDDR4X. Ju do te jeni ne gjendje te perdorni 64GB memorje per te mbledhur dokumentet, fotot, kujtimet, arkivat etj.

Specifikimet e Kameras

Eshte i pajisur se bashku me nje kamera te pasme 12.2MP dhe nje lente me nje hapje prej modeli f/1.7.

Specifikimet e baterise

Bateria eshte lloji Li-Polymer me nje kapacitet te plote ngarkese prej 3300mAh.

Smartphone Samsung Galaxy Note 8 Phone Price 

Samsung Galaxy Note 8 Bli Online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi

Specifikat

Marka : Samsung
Rrjeti : 4GB
Memorja : 64 GB
RAM : 8 GB
Procesori : Octa-Core 64 Bit CPU
Galaxy Note 8 Android 7.1.1 Nougat OS with Grace UX UI
Ekrani : 6.3 inch Super AMOLED
Kamera: 12 MP
Selfie : 8 MP


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Ngjyra

Marka e Telefonit

Be the first to review “Samsung Galaxy Note 8 64GB ROM | 8GB RAM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartphone samsung galaxy note 8 offical camera theme

Samsung Galaxy Note 8 64GB ROM | 8GB RAM