A7 2018 Samsung Galaxy Smartphone | Bli online

27,300 L

Ka stok

  • Procesori : Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A73 & 6×1.6 GHz Cortex-A53)
  • Memorja RAM: 4 GB
  • Memorja e brendshme ROM: 64 GB
  • Dimensionet e Ekranit: 6.0 inches (1080 x 2220 pixels)
  • Kamera :24 +8 +5MP (Kamer Treshe) LED flash, panorama, HDR
  • Selfie: 24 MP, f/2.0
  • Versioni OS : Android 8.0 (Oreo) deri ne Android 9.0 (Pie)
KODI: samsunggalaxya7black Kategori: , , , Etiketime: , , , ,

SAMSUNG GALAXY A7

A7 2018 Samsung Galaxy | Smartphone ne Dyqan Taxi

Eshte nje smartphone Android qe perdor Android 8.0 Oreo dhe u prezantua ne Shtator te 2018. Do te mesojme rreth specifikave dhe avantazheve te ketij smartphone.

Specifikimet e Projektimit

Madhesia eshte sigurisht nje aspekt thelbesor per blerjen e nje smartphone. Galaxy A7 eshte 76.8mm*159.8*7.5mm per nje peshe neto prej 168g.
Struktura e Galaxy A7 2018 permban nje mori elementesh sic jane lidhja e aluminit.

Specifikimet e Ekranit

Galaxy A7 perdor teknologjine Super Amoled per te treguar cdo gje qe gjendjet brenda telefonit tuaj. Ky ekran 6inch ofron nje rezolucion prej 1080x2220px.Ky smartphone ka nje raport ekran/madhesi prej 74%.

Specifikimet e Harduerit dhe Performances

Telefoni Celular Galaxy A7 perdor nje procesor Exyons 7 Octa 7885 dhe nje ARM Cortex-A73.

Ofron 6GB RAM te tipit LPDDR4. Ju mund te perdorni 128GB memorje per te mbledhur dokumentet, fotot, kujtimet, arkivat etj.

Specifikimet e Kameras

Eshte ndertuar sebashku me nje kamera te pasme 24MP dhe nje lente me hapje te modelit f/1.7 me blic LED.

Specifikimet e Baterise

Eshte e tipit Li-Polimer me nje fuqi te plote ngarkimi 3300mAh.


Samsung Galaxy A7 Review 2017 – 2018 | Cmimi

Dyqan Taxi Online a7 2017 samsung galaxy

Specifikat

Marka : Samsung
Memorja: 64 GB
RAM : 4 GB
Procesori :Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A73 & 6×1.6 GHz Cortex-A53)
Samsung Galaxy A7 Smartphone nga Samsung me Android 8.0 (Oreo) deri ne Android 9.0 (Pie)
Ekrani : 6.0 inch
Kamera: 24 +8 +5MP (Kamer Treshe) LED flash, panorama, HDR
Selfie : 24 MP, f/2.0

Zgjidh me mire & me lire , Dyqan Taxi !

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Ngjyra

Marka e Telefonit

Be the first to review “A7 2018 Samsung Galaxy Smartphone | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

samsung galaxy a7 2018

A7 2018 Samsung Galaxy Smartphone | Bli online