Samsung A40 | Galaxy Smartphone ne Shitje

26,000 L

Ka stok

  • Procesori : Octa-Core (2 x 1.77GHz Cortex-A73, 6 x 1.59GHz Cortex-A53)
  • Memorja RAM: 4GB
  • Memorja e brendshme ROM: 64GB
  • Dimensionet e Ekranit : 5.9 inches Super AMOLED, FHD+ display
  • Kamera : 16MP + 5MP Â
  • Selfie: 25MP
  • Versioni OS : Android 9.0 Pie
KODI: samsunggalaxya40black Kategori: , , , Etiketime: , , , ,

SAMSUNG GALAXY A40

Samsung A40 – Smartphone Galaxy 2019 ne Dyqan Taxi

Shihni Boten ne ekranin tuaj

Ekrani Infinity-U 5.9 inc i Galaxy A40 ju lejon te shihni hollesite ne gjithcka qe shikoni. Nga videot e muzikes te koleksioni me i fundit, FHD+ dhe Super AMOLED bej qe gjithcka te kerceje ne ekran nga cepi ne cep.

Krijuar me ngjyra te bukura

Galaxy A40 e holle, elegante dhe e bukur eshte prjuar per te rene ne sy. Pjesa e pasme minimaliste 3D Glasstic qendron lehte ne nje dore, duke paraqitur vija te lakuara ne cdo cep.

Regjistroni cdo moment qe ka rendesi

Kamera e dyfishte mahnitese e Galaxy A40 perbehet nga nje kamera 16MP dhe nje Kamera Ultra e Gjera 5MP me nje fushe shikimi prej 123 gradesh. Eshte ne gjendje te shikoje cdo skene si syri i njeriut dhe te regjistroje cdo kujtim te vetem.

Zgjeroni boten tuaj me kete SmartPhone

Nga peisazhe epike tek fotografi te grupit, Kamera Ultra e Gjera perfshin gjithcka. Dhe me nje kamera kryesore prej 16MP, mund te shihni cdo detaj, pavarsisht nese eshte dite ose nate. Gjithcka qe regjistroni do te dale e qarte, e shndritshme dhe e gjalle.

Optimizoni fotografite tuaja me 19 modalitete.

Galaxy A40 eshte aq e zgjuar sa te dije se cfare po fotografoni. Dhe pavarsisht nese eshte nje muzg i mahnitshem ose nje pjate ushqimi e shijshme, do t’ju jape ne cast nivelin optimal te ndricimit dhe ngopjes se ngjyrave .

Kapni anen tuaj te mire

Cdo selfie duhet te tregoje anen tuaj te mire. Kamera e perparme me 25 MP. Merrni selfie te gjalla ne cdo pozicion. Fokusi i selfiet perzien sfondin dhe vendos vecorite tuaja ne qender.

Tregoni se kush jeni me AR

GalaxyA40 ju jep me shume menyre per te shfaqur aftesine tuaj krijuese. Shtoni ngjitese ne cdo poze qe beni.

Jini ne kontroll me fuqi te vertete qe zgjat

GalaxyA40 do t ejete atje kur ju nevojitet me shume. Me nje bateri 3100 do te jeni ne gjendje te zgjasni gjithe jeten,  duke shkarkuar filma dhe duke bere telefonata.

Aq i shpejte sa qe te mbaje ritmin tuaj

Hapni aplikacionet ne cast dhe luani lojera me grafiket e kompletuar. Galaxy A40 ka fuqine dhe performancen per ti bere gjerat te shkojne pa probleme. Me 4GB RAM dhe 64GB ROM, mund te ruani me shume dhe te gezoni me pak.

Smartphone Samsung Galaxy A40

Samsung A40 – SmartphoneGalaxy 2019 ne Dyqan Taxi.

Samsung Galaxy A40 Dyqan Taxi

Specifikat

Memorja : 64 GB
RAM : 4 GB
Procesori :Octa-core (2 x 1.77GHz Cortex-A73, 6 x 1.59GHz Cortex-A53)
Samsung GalaxyA40 Smartphone me i ri nga Samsung me Android 9.0
Rrjeti : 4G
Ekrani : 6.4 inches
Kamera: 16MP f/1.7 + 5MP f/2.2 with Dual-LED and AF Dual Rear Camera
Selfie : 25 MP, f/2.0

Celular Samsung  Galaxy A40 Cmimi me i arsyeshem ne Treg vetem prane Dyqan Taxi!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Ngjyra

Marka e Telefonit

Be the first to review “Samsung A40 | Galaxy Smartphone ne Shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smartphone Samsung Galaxy A40 Celular ne Dyqan Taxi Cmimi

Samsung A40 | Galaxy Smartphone ne Shitje