Samsung A20 S | Galaxy Smartphone 2019 Celular ne shitje

19,900 L21,000 L (-5%)

Ka stok

  • Procesori – Qualcomm Snapdragon 450
  • RAM – 3GB ROM 32GB
  • Display – 6.50-inch (720×1560)
  • Kamera – 13MP + 8MP + 5MP
  • Bateria – 4000mAh
  • Sistemi – Android 9 Pie
KODI: samsunggalaxya20black Kategori: , , , Etiketime: , , , ,

CELULAR SAMSUNG GALAXY A20 S CMIMI ONLINE

Celular Samsung A20 S | Galaxy Smartphone 2019 | Ne shitje Online | Cmimi me i mire

Me 32 GB memorie të integruar, ju mund të mbani  fotot, shfaqjet, filmat dhe aplikacionet tuaja pa pasur nevojë të fshini gjera te vjetra për të lënë vend. Nëse keni nevojë për më shumë hapësirë, ju mund t’i shtoni memory card. 

Një aparat fotografik për çdo rast – Duke shfaqur një lente të dyfishtë, Galaxy A20 është kamera e vetme që do t’ju duhet. Kapni më shumë nga ato që shihni në çdo shkrepje, falë një kamere ultra të gjerë. Shkrepni fotografi piktoreske me një kamerë të pasme 13MP ose bëni selfie mahnitese me një kamerë të përparme 8MP.

Qëndrueshmëri të gjatë. Karikim i shpejtë – Me një bateri të gjerë 4,000 mAh që zgjat shumë. 

Samsung A20 | Cilesi e larte | Komod | Praktiksamsung a 20

Samsung Galaxy A20 vjen me një çmim mesatar i cili synon vetëm përmbushjen e kërkesave të një përdoruesi me një buxhet të arsyeshëm dhe minimal per cilesine qe ai ofron. Pajisja shkëlqen me një ekran pa korniza, i cili mund të ofrojë një pamje të gjerë dhe madheshtore.

Ka një rezervë të madhe baterie që mbështet nevojën për shumë detyra dhe lojëra të përdoruesit. Ajo gjithashtu ka kamera të shkëlqyera. Ekran dhe Kamera Samsung Galaxy A20 paraqet një ekran të gjatë 6.4-inç. Ajo shfaq një rezolucion të ekranit prej 720 x 1,560 piksel dhe një dendësi prej 268 PPI.

Lloji i ekranit është Super AMOLED dhe ka një dizajn pa korniza me një nivel të vogël sipër. Për fotografi, pajisja paraqet një lente të pasme 13MP dhe 5MP, të cilat mund të kapin fotografi mahnitëse dhe shume te pastra. Kamera së bashku me një hapje fizike prej f1.9 rrisin shkëlqimin e fotove.

A20 me cmimin me te mire ne treg

Në pjesën e përparme, telefoni inteligjent mban një lente 8MP, e cila është teper e mirë për selfie, video dhe thirrjet video ne Facebook, instagram, skype etj. Konfigurimi dhe Bateria Samsung Galaxy A20 është pajisur me një çip Exynos 7 Octa 7884, i cili mbështet funksionin e një procesori octa-core 1.6GHz.

Ofron një performancë të përsosur me ndihmën e kombinimit, i cili zgjerohet më tej me një RAM 3 GB që i përgjigjet rrjedhës multitasking të pajisjes.

Pajisja ushqehet nga një bateri Li-ion që ka një kapacitet prej 4,000mAh, e cila mund të mjaftojë nevojën për rezervimin e baterisë për të paktën një ditë. Ajo gjithashtu ka një teknologji të karikimit të shpejtë. Ruajtja dhe lidhja Samsung Galaxy A20 vjen me një hapësirë ​​të brendshme prej 32 GB.G Për lidhjen e pajisjes, ka Wi-Fi 802.11, b / g / n, Hotspot Mobile, Bluetooth, GPS me A-GPS, NFC, etj.

celular samsung a 20E gjithe pamja ne ekranin tuaj me A20 Samsung

Me nje ekran infinity-V 5.8 inch nga cepi ne cep, mund te shihni cdo inc te permbajtjes suaj. Eshte ekrani me i madh se kurre, duke ju lejuar te zhyteni ne lojra dhe te shihni edhe me shume nga shfaqjet tuaja te preferuara.

Smartphone i lemuar | SAMSUNG A20 2019

Galaxy A20, i holle dhe i lehte ne mbajtje apo perdorim. Dizajn i lemuar dhe i holle i cili paraqet nje skaner te shenjes se gishtit ne pjesen e pasme dhe harkime te bukura. Do e beje e te lehte lock dhe unlock ne telefon.

Kamera e dyfishte per te kapur foto me cilesi te larte

Kamera e dyfishte e Samsung A20 ka nje 13MP dhe nje Kamera ultra te gjere 5MP. Me nje fushe shikimi prej 123 gradesh si syri i njeriut, ajo perfshin me shume ne cdo poze qe beni. Kapni fotografi dhe video te cilesise se larte me rezolucion te larte.

Regjistroni dhe mbani cdo moment

Kamera ultra e gjere ju lejon te regjistroni te gjithe pamjen. Duke Kaluar automatikisht ne modalitetitn Poza e gjere nese nevojitet.

Diten ose naten, gjithcka qe regjistroni do te shfaqet e mprehte dhe e qarte. Gjithashtu për të mund të krijuar alarme dhe cdo gje tjeter eshte teper e lehte. Nje telefon praktik dhe me perdorim te hjere per cfare do lloj moshe.

Selfie me te zgjuara | Samsung A20 cmimi me i mire online

Beni me shume me cdo selfie me nje kamera te perparme te zgjuar 8MP. Me fokusin, este ne gjendje te perqendrohet ne vecorite tuaja te nderthurura me ambjentin rreth jush. Nje ndicim i vecante dhe terheqes. Cilesia ose kualiteti i fotove do te jete i mrekullueshem dhe mbreslenes ne cdo moment te dites.

Shprehni veten | Celular A20

Shtoni ngjitese tek pozat tuaja dhe perdorni filtra te argetimit dhe te vecanta. Samsung A20 ju lejon te shfaqni anen tuaj krijuese. Kapni foto dhe modifikojini ato sipas deshires suaj duke shprehur same shume veten dhe kreativitetin tuaj.

Jini nen kontroll me Fast Charging

Sigurohuni se jeni ne kontroll me nje bateri 3000mAh. Eshte ne gjendje te zgjase gjithe diten dhe ka karikim e shpejte 15W duke ju lejuar te karikoni shpejt dhe te vazhdoni punen tuaj.

Nje telefon kaq i vecant dhe praktik sa asnjehere me pare Perdorni regjimin e Nates per nje pervoje me te rehatshme ne erresire dhe me ane te pamjeve te qarta dhe intuive perdorimi i telefonit tuaj eshte bere me i natyrshem. 

Samsung Galaxy A20 S ne shitje | Best Specs Phone

Samsung A20 | Galaxy Smartphone 2019 | Cmimi me i mire

Ju mund te shkarkoni cdo gje qe deshironi me llogarine tuaj te playstore por nëse nuk keni llogari ju mund të krijoni një te tille.

Samsung galaxy A20 Dyqan Taxi Shqiperi Shitje Online

Specifikat

Memorja : 32 GB
RAM : 3GB
Procesori :Octa-core (2×1.6 GHz Cortex-A73 & 6×1.35 GHz Cortex-A53)
Samsung galaxy A20 Smartphone me i ri nga Samsung me Android 9.0
Rrjeti : 4G
Ekrani : 6.4 inches
Kamera: 13 MP, f/1.9, 28mm (wide), AF ,5 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide)
Selfie: 8 MP, f/2.0

Nje aventure e re me Samsung Galaxy A20 S ne Dyqan Taxi eshte duke ju pritur.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Ngjyra

Marka e Telefonit

Be the first to review “Samsung A20 S | Galaxy Smartphone 2019 Celular ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Celular al Samsung Galaxy A20 specs smartphone celular ne dyqan taxi cmimi

Samsung A20 S | Galaxy Smartphone 2019 Celular ne shitje

19,900 L21,000 L (-5%)

Shto ne Shporte