A10 Samsung Galaxy 2019 | Android Smartphone

16,490 L17,390 L (-5%)

Ka stok

  • 6.2-inch HD+ Infinity-V IPS Touch Screen
  • 32 GB ROM, MicroSD deri 512 GB
  • 13 MP KAMERA,
  • Selfie 5 MP
  • Octa-core CPU: 2×1.6 GHz + 6×1.35 GHz, 2 GB RAM
  • Bateria  3400 mAh , 4G LTE
  • Android OS, v9.0 (Pie)
KODI: samsunggalaxya10 Kategori: , , , Etiketime: , , , ,

SAMSUNG GALAXY A10 NE SHITJE

A10 Samsung Galaxy 2019 ne shitje Online | Best Price | Cmimi me i mire ne Dyqan Taxi Tirane

Nje ekran me shikim te mire

6.2inch i ekranit HD+ per nje telefon qe do t’ju pelqeje ta shikoni. Pavarsisht nese ju pelqejne komedi apo lojrat ne internet, Infinity-V Display i GalaxyA10 ndryshon menyren sesi i perjetoni ato duke ju vendosur tamam tek veprimi.
Shihni se deri ku ju con pervoja ne ekranin me prerje v.

Dizajn i thjeshte me ngjyra te gjalla

Trupi i holle 8.1mm i Galaxy A10 ndjehet sikur te jete krijuar per doren tuaj. Finitura plastike me shkelqim bie ne sy nga ana e saj e zeze. Kur t’a keni zene, nuk do ta hiqni me nga dora.

Nje kamera per te regjistruar momentin.

Beni fotografi ashtu sic doni me kameren e pasme 13MP dhe kameren e perparme 5MP per poza qe t’i vendosni ne albume. Kujtimet tuaja mbeten te gjalla, te ndritshme dhe te qarta me prekjen e nje butoni. Dhe procesori Octa Core ben gjithcka te jryhet pa probleme per te mbajtur ritmin e jetes suaj.

Lumturohuni me fotografite tuaja

Nje fotografi nuk eshte thjeshte nje fotografi me Galaxy A10. Zbukuroni kujtimet tuaja me ngjitese, stampa dhe filtra AR per te vazhduar argetimin edhe pasi keni bere foton e shkelqyer.

Energji per cdo dite tuajen

Bateria 3.400 mAh e Galaxy A10 eshte e mjaftueshme per gjithe diten. Pavarsisht nese jeni tip qe e mbani per nje kohe te gjate telefonin ne doren tuaj.

Njohes i fytyres suaj

Galaxy A 10 ju jep mbrojtje te personalizuar me teknologjine e njohjes se fytyre. Ju njeh, keshtu qe thjeshte mbani telefonin tek fytyra juaj per nje menyre te thjeshte, te sigurte per te shkycyr dhe perdorur telefonin tuaj.

Krijuar per t’u perqendruar Smartphone Samsung Galaxy A10 | Dyqan Taxi

One UI ju ndihmon te fokusoheni ne ate cfare ka vlere. Harduer dhe Softwer qe punojne ne harmoni per te dhene permbajtje ne mneyre inovative ne majat e gishterinjve tuaj. 

Samsung Galaxy A10 2019 | Cmimi me i mire ne Dyqan Taxi

A10 Samsung Galaxy 2019 | Price

Samsung galaxy A10 Dyqan Taxi Shqiperi
Specifikat 

RAM : 2GB
Memorja : 32 GB
Procesori : Octa-core (2×1.6 GHz & 6×1.35 GHz),Mali-G71 MP2
Samsung galaxy A 10 Smartphone me i ri nga Samsung me Android 8.1
Specifikime : Dual Sim
Rrjeti : 4G
Ekrani : 6.2 inches
Kamera: 13 MP, f/1.9, 28mm (wide), AF , LED flash, HDR, panorama
Selfie: 5 MP, f/2.0 LED flash

Nje pervoje totalisht e re me Galaxy A 10 ,  tashme duhet te jete i juaji .

SAMSUNG A10 NE SHITJE ONLINE

Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi !

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Celulare

Ngjyra

Marka e Telefonit

Be the first to review “A10 Samsung Galaxy 2019 | Android Smartphone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Samsung Galaxy A10

A10 Samsung Galaxy 2019 | Android Smartphone

16,490 L17,390 L (-5%)

Shto ne Shporte