Samsung Galaxy A02 3/32GB Smartphone ne shitje

14,900 L

Ka stok

KODI: 8806092125384 Kategori: , ,

SAMSUNG GALAXY A02 32GB

Samsung Galaxy A02 vjen me ekran me prekje 6,50 inch me rezolucion prej 720×1600 piksele.

Smartphone Galaxy A02 mundesohet nga procesor me kater berthama. Vjen me 3 GB RAM, funksionon me Android 10 dhe fuqizohet nga nje bateri e pa levizshme 5000 mAh.

Kamer kryesore 13 megapiksel dhe 2 megapiksel , ndersa perpara 5 mgps me fokusim automatik.

Ndertuar per performance optimale Galaxy A02 eshte krijuar per performance te shpejte dhe te qete me memorie te brendshme 32gb.

Merr aplikacionet me te fundit te Google ne sistemin operativ Android, te mbeshtetura plotesisht ne Galaxy A02.

Specifika:

  • Shpejtesia e CPU-së 1.5 GHz
  • Ekrani madhesia 165,5 mm (6,5″)
  • Rezolucioni (720 x 1600 (HD+)
  • Teknologjia PLS TFT LCD
  • Thellësia e ngjyrave 16 milion
  • Versioni Bluetooth v5.0
  • Nderfaqja Micro USB

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e emadhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Celulare

Ngjyra

Be the first to review “Samsung Galaxy A02 3/32GB Smartphone ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

galaxy a02 smartphone online ne dyqan taxi

Samsung Galaxy A02 3/32GB Smartphone ne shitje