Samsung A21s | Best smartphone

19,900 L

Ka stok

  • Marka: Samsung
  • Madhësia e ekranit: 6,5 inç
  • Sistemi operativ: Android
  • Kapaciteti i ruajtjes së kujtesës: 3 GB, 32 GB
KODI: a21s-samsung Kategori: ,

SAMSUNG A21S BEST SMARTPHONE

Një ekran i pabesueshëm 6.5 “Infinity-O në pjesën e përparmedhe një vështrim i gjallë, holografik në pjesën e pasme. Telefoni Galaxy A21s eshte i duhuri per ju.Quuad Cam i telefonit kap detajet e jetës se perditshme me ngjyra te gjalla dhe te bukura. Bateria e cila karikohet shpejtë do të sjellë edhe më shumë orë argëtimi dhe energjie.

Kornizat minimale të telefonit, kthesat e lëmuara dhe një kapje ergonomike, e bën atë shumë të rehatshëm në dorën tuaj. Shihni të gjithë skenën në një ekran të madh
Zhytuni ne boten e ekranit inteligjentë 6.5 “Infinity-O. E shkëlqyeshme për shikimin e videove, lidhjen me miqtë në shoqëri ose shfletimin në internet.

Specifikat:
  • Marka: Samsung
  • Madhësia e ekranit: 6,5 inç
  • Sistemi operativ: Android
  • Kapaciteti i ruajtjes së kujtesës: 3 GB, 32 GB

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Samsung A21s | Best smartphone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

a21s best smartphone samsung bli online dyqan taxi

Samsung A21s | Best smartphone