Rrjete gatimi metalike 12 ne 1

790 L

Ka stok

KODI: i237021192 Kategori: ,

RRJETE GATIMI METALIKE

Rrjete gatimi e ndertuar nga material metalike inoksi i cilesise se larte qe ju lejon te gatuani, zieni ose skuqni ushqime me lehtesi.

Mund te perdoret gjithashtu si nje site per shpelarje, larje ose kullim dhe mbajtese frutash.

Dizajni i tij kullues mundeson qe vaji dhe uji te kullojne nga shporta duke bere qe ushqimi te jete gati per servirje. Vrimat e vogla dhe te ngushta lejojne qe lengu ne ushqim te kulloje shpejt pa pasur nevoje te anoni tasin.

Ndryshe nga kullueset e avullit te zakonshme, shporta perfshin doreza qe balancojne shporten.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ene Kuzhine

Main Menu

rrjete gatimi metalike ne dyqan taxi

Rrjete gatimi metalike 12 ne 1