Rrip per krahun pas goditjes | Shoulder saver | Bli Online

1,490 L

Ka stok

  • Rripi me I kerkuar per goditjet e krahut.
  • Per te gjitha goditjet ne palester apo gjate sporteve te ndryshme.

Bli online ne Dyqani Taxi.

KODI: L-205-019 KATEGORIA:

Rrip per krahun-Shoulder saver

Rrip per krahun | Ideal per ata qe merren me sport

Per te gjithe te apasionuarit e palestres, sporteve por edhe per ata qe aksidentalisht pesojne goditje te krahut Dyqani Taxi sjell per ju rripin Shoulder Saver me cmimin me te mire ndaj mos hezitoni te porosisni.

Rrip per krahun pas goditjes | Shoulder saver | Bli Online | Dyqan ...Rrip per krahun pas goditjes

Ky eshte nder rripat qe kerkohet me shume per efektivitetin e madh qe jep. Pasi arrin te qetesoje te gjithe muskujt e demtuar , ti qetesoje ata dhe t’i rikuperoje. Brenda nje kohe te shkurter ju do te jeni pa asnje lloj demtimi krahu. Ai e mban krahun te sigurt edhe te lidhur mire nga cdo goditje tjeter aksidentale qe mund te pesoje pasi ju ta keni lenduar fillimisht ate.

  • Rripi me i kerkuar per goditjet e krahut.
  • Per te gjitha goditjet ne palester apo gjate sporteve te ndryshme.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

rrip krahu

Ngjyra

Be the first to review “Rrip per krahun pas goditjes | Shoulder saver | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrip per krahun pas goditjes | Shoulder saver | Bli Online

WhatsApp chat