Rrip Hot Shapers per Dobesim per Meshkuj dhe Femra

990 L

Ka stok

-Dobeson barkun.
-E lehte per t’u vendosur kjo per shkak te zinxhirit te tij.
-Rrit temperaturen e trupit.
-Mund te perdoret nen rrobat tuaja.
-Ideal per stervitje, vrapim, ecje, sport etj.

KODI: 208098 KATEGORIA: Etiketime: ,

RRIP HOT SHAPERS 

Rrip Dobesimi per meshkuj dhe femera Hot Shapers

Eshte dizajnuar me fije te zgjuara ne brendesi te tij qe rrisin temperaturen e trupit tuaj. Teknologjia unike dhe materilali me cilesi te larte shkaktojne djersitje shtese ne zonen ku ju keni me teper nevoje te largoni peshen e tepert. Bark i sheshte forme e lakuar ne bel jane gjera qe ju do i arrini me shpejte me perdorimin e ketij rripi.

Nje rrip dobesimi i cili mund te perdoret nga femrat dhe meshkujt. Merrni rezultate ne nje kohe me te shkurter nese e mbani veshur dhe gjate aktivitetit fizik, si ne palester, vrap, sport etj. Ju mund ta mbani vesur dhe kur thjeshte jeni duke ecur apo po beni pune ne shtepi. Dizajnuar ne menyre qe te mbahet veshur dhe poshte rrobave tuaja duke theksuar me teper format tuaja dhe nderkohe duke realizuar qellimin e saj kryesor.

Materiali i saj i nje cilesie te larte nuk lejon djersen e stimuluar prej tij te thithet nga trupi juaj. Shtresa e saj e jashtme kujdeset qe djersa te depertoje materialin e saj.
Mund te lahet me dore dhe me pas te lihet te thahet ne menyre natyrale.

Rrip Dobesimi per meshkuj dhe femera Hot Shapers

rrip hot shapers per dobesim

Karakteristika

-Dobeson barkun.
-E lehte per t’u vendosur kjo per shkak te zinxhirit te tij.
-Rrit temperaturen e trupit.
-Mund te perdoret nen rrobat tuaja.
-Ideal per stervitje, vrapim, ecje, sport etj.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pajisje dobesimi

Be the first to review “Rrip Hot Shapers per Dobesim per Meshkuj dhe Femra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrip Hot Shapers per Dobesim per Meshkuj dhe Femra