Robdishamber Roze – C Rudy Cotton & Pink

2,490 L

Ka stok

Robdishamber Roze – C Rudy Cotton & Pink

 • Aksesor i nevojshem pas dushit
 • Material cilesor 100 % pambuk, siguron rehati dhe butesi maksimale
 • I përshtatshëm për femije te moshes 8 vjec
 • Me xhepa te thelle anesore, rrip dhe kapuc
 • Dizenjuar per vajza
 • Ngjyra: Roze
 • Kodi: VP0745
KODI: 3838716552103 Kategori: , , ETIKETIMI:

ROBDISHAMBER ROZE – C RUDY COTTON

Robdishamber Roze – C Rudy Cotton & Pink

 • Aksesor i nevojshem pas dushit
 • Material cilesor 100 % pambuk, siguron rehati dhe butesi maksimale
 • I përshtatshëm për femije te moshes 8 vjec
 • Me xhepa te thelle anesore, rrip dhe kapuc
 • Dizenjuar per vajza
 • Ngjyra: Roze
 • Kodi: VP0745

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

robdishamber

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Robdishamber Roze - C Rudy Cotton & Pink

WhatsApp chat