Redmi Note 11S 6/128GB ne shitje online

24,990 L

Ka stok

 • Redmi note 11S
 • Ekrani: 6.43 inç, 1080 x 2400 piksele
 • Procesori: Mediatek Helio G96 2.05 GHz
 • Kamera: katërfish 108MP+8MP +2MP+2MP
 • Bateria: 5000 mAh
 • Memorie: 6+128GB
KODI: 6934177769276 Kategori: , , ,

REDMI NOTE 11S 128GB

Redmi Note 11S nga Xiaomi eshte nje smartphone i fuqishem qe siguron nje pervoje te jashtezakonshme per te gjitha aktivitetet tuaja te preferuara.

Shikimi i filmave ose kanaleve ne YouTube, degjimi i muzikes, luajtja e lojerave me intensitet te larte pa vonesa etj.

Se bashku me keto vecori Note 11S ofron nje dizajn te bukur te sheshte, ekran te madh, performance te larte dhe nje jete jashtezakonisht te gjate te baterise.

Redmi Note 11S ofron nje kamere primare 108MP, nje kamer ultra te gjere 8MP dhe nje makro 2MP, plus nje sensor thellesie 2MP.

I pajisur me bateri me kapacitet 5000mAh e cila suporton karikimin super te shpejte 33W.

Note 11S suporton videot deri ne [email protected] ne kamerat e tij kryesore, ultra te gjere dhe selfie.

Specifika:

 • Ekrani: 6.43 inç, 1080 x 2400 piksele
 • Procesori: Mediatek Helio G96 2.05 GHz
 • Kamera: katërfish 108MP+8MP +2MP+2MP
 • Bateria: 5000 mAh
 • Memorie: 6+128GB

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Celulare

Be the first to review “Redmi Note 11S 6/128GB ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi redmi 11s note ne dyqan taxi

Redmi Note 11S 6/128GB ne shitje online