Projektor T6 | Mini LED 3D Projector Home

14,900 L

S’ka stok

 • Modeli: T6
 • Versioni i projektorit: Versioni i njëjtë i ekranit të telefonit
 • Lidhja Wifi: Mbështetje, lidhje wireless e telefonit inteligjent
 • Lloji: Projektor LCD dixhital mini
 • Teknologjia e Projektimit: TFT LCD
 • Burimi i dritës: LED
KODI: projektor-t6 Kategori: ,

PROJEKTOR T6 MINI LED 3D

Projektori T6 përdor burimin e modernizuar të dritës LED dhe teknologjinë e ekranit TFT LCD, e cila zvogëlon ndjeshëm dobësimin e dritës dhe siguron shkëlqim + 80% sesa projektori i zakonshëm. Mbështetje të rezolucionit 3D 1920×1080. Nuk rekomandohet për PPT ose prezantim tjetër në zyrë.

PROJEKTOR ME CILESI TE LARTE

Projektorët T6 janë ideal për të luajtur video, seri televizive, ndarje fotografish, ndeshje futbolli etj. Mund të lidhet lehtësisht me smartphone-in tuaj, PS3, PS4, X-Box ONE ose Wii për të shijuar lojëra BIG.  Siguron një madhësi shikimi nga 30 ”në 170” me distancën e projeksionit midis 4,9ft deri 16,4ft. Një distancë projeksioni prej rreth 6.5 ft është distanca e rekomanduar e shikimit.

Metodat e Transmetimit – Projektori T6 HD i pajisur me një larmi hyrjesh, përfshirë kartën e kujtesës, HDIMI, VGA, AV, USB. Dizajni i portave HDMI & Dual USB e bën më të përshtatshëm për t’u përdorur. E ndërtuar në motorin e luajtjes për video me format të plotë, aftësia e dekodimit mund të mbështesë shumicën e formateve të videos.

Projektorët T6 janë të pajisur me një sistem inovativ ftohës me shpërndarje nxehtësie, si dhe me një teknologji të shtypjes së zhurmës e cila ul tingullin e tifozit në gjysmë.

Specifikimet:
 • Modeli: T6
 • Versioni i projektorit: Versioni i njëjtë i ekranit të telefonit
 • Lidhja Wifi: Mbështetje, lidhje wireless e telefonit inteligjent
 • Lloji: Projektor LCD dixhital mini
 • Teknologjia e Projektimit: TFT LCD
 • Burimi i dritës: LED
 • Ndriçimi (Lumens): 3500 Lumens
 • Rezolucioni: 1920 * 1080 Maks
 • Distanca e Projektimit: 1-4m
 • Madhësia e imazhit: 30-170 inç S
 • hkalla e Ekranit: 16: 9/4: 3
 • Ndërfaqja e hyrjes: USB * 2 / HDMI / AV / VGA / SD / Audio (3.5 mm)projektor t6 dyqan taxi
 • Hapësira e magazinimit të zgjeruar: Karta SD / TF / Flash Drive / Hard drive / disk U
 • Karta TF: Mbështetje (me madhësi të pakufizuar të kujtesës)
 • Koha e jetës së dritës LED: 30000 orë
 • Lidhja: Me tel ose pa tel
 • Furnizimi me energji elektrike: AC100-240V, 50 / 60Hz
 • Konsumi i energjisë: 70W maks
 • Altoparlant: 4Ω 3W
 • Madhësia e produktit: 250 x 170 x 80 mm / 9,84 x 6,69 x 3,15 inç
 • Pesha e projektorit: 1,28 kg
 • Certifikimi i Cilësisë: FCC, CE, RoHS

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Projektor T6 | Mini LED 3D Projector Home”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

projektor t6 drite led

Projektor T6 | Mini LED 3D Projector Home

14,900 L