Prodhues kosi me ekran dixhital 1000ml FA-5120-1

3,490 L

Ka stok

PRODHUES KOSI FA-5120-1

Prodhues kosi me ekran dixhital per te bere tashme kosin vete ne kushte shtepie. Ena e levizsshme ka kapacitet deri ne 1000ml.

Shijoni kosin e fresket te bere vete ne shtepi, pa ngjyra, konservues dhe aromatizues te demshem.

Per shkak te dimensioneve te tij minimaliste, prodhuesi i kosit nuk do te zere shume hapesire ​​ne kuzhine.

Specifika:

  • Prodhues kosi
  • Kapacitet 1000ml
  • Kohemates i rregullueshem
  • Mbyllje automatike
  • Ene e levizshme

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 kg
Lloji

Beres kosi

Be the first to review “Prodhues kosi me ekran dixhital 1000ml FA-5120-1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5120 1 berese kosi online ne dyqan taxi

Prodhues kosi me ekran dixhital 1000ml FA-5120-1