Prize elektrike me 4 porta Usb Earldom ES-SC03

1,790 L

Ka stok

PRIZE ELEKTRIKE ME 4 PORTA USB

Prize elektrike shumefunksionale, e pajisur edhe me 4 porta Usb per karikimin e smartphone dhe pajisjeve te tjera.

Bere nga plastika me cilesi te larte, rezistente ndaj shperthimit dhe jetegjate. Projektuar me 3 priza standarte per tre pajisje njekohesisht.

E pajisur me celes energjie qe ju lejon te ndizni/fikni lehtesisht gjate perdorimit.

Izolimi efektiv i rrymes se larte i cili do absorboje ne menyre efektive rrymen e tepert duke mbrojtur pajisjet shtepiake.

Specifika:

  • Prize elektrike
  • Model Universal
  • Materiali ABS
  • Mbrojtja nga qarku i shkurter, tension i ulet, mbingarkim, rryma etj
  • Karikimi i shpejte

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Prize elektrike

Ngjyra

Be the first to review “Prize elektrike me 4 porta Usb Earldom ES-SC03”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

prize elektrike me 4 porta usb online ne dyqan taxi

Prize elektrike me 4 porta Usb Earldom ES-SC03