Prerese dhe kullonjese perimesh multifunksionale | 2N1

1,300 L

Ka stok

  • Material prej plastike ABS i cilesise se larte.
  • Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem.
  • Sherben per prerjen edhe kullimin e agrumeve.
  • Perbehet nga 9 aksesore me funksione te ndryshme.
  • E perbere nga nje doreze rezistente ndaj ujit apo djersitjes.
KODI: ECC-20620-0255 Kategori: , , ,

PRERESE DHE KULLONJESE PERIMESH

ENE KUZHINE MULTIFUNKSIONALE – WET BASKET VEGETABLE CUTTER

Prerese dhe kullonjese perimesh multifunksionale me 9 perberes te ndryshem ne nje te vetem. Secili prej tyre ka nje funksion te caktuar ne kuzhine, duke ju lehtesuar ju nga shpenzimet e tjera qe mund t’i benit per produktet tek.

ENE KUZHINE PER PRERJEN EDHE KULLIMIN E AGRUMEVE

Preresja dhe kullonjesja pret dhe kullon shume shpejte dhe me nje prakticitet maksimal. Ju nuk do te hasni asnje veshtiresi ne perdorimin e saj.

Ajo eshte e perbere nga nje bosht qe rrotulllohet ne menyre automatike ne ate menyre qe valvula e kullimit te jete gjithmone e qendrueshme dhe e aksesueshme per t’u pastruar.

Ena ka nje kapacitet prej 2 L duke mbajtur nje sasi produktesh ushqimore te konsiderueshme per nje vakt.

Duke qene se paisja e kuzhines perbehet edhe nga thika qe kane tehe shume te mprehta dhe te shpejta ne veprim ju lejon qe te prisni perime te ndryshme  ne forma, madhesi dhe trashesi te ndryshme.

Ideaur me nje doreze te rehatshme dhe qe nuk rreshket nga dora juaj.

Kullonjesa mund te varet aty ku ju keni vendosur enet e tjera te kuzhines ne menyre qe te ruani hapesiren.

SPECIFIKIMET

Material prej plastike ABS i cilesise se larte.prerese kullonjese agrumesh bli online dyqan taxi

Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem.

Sherben per prerjen edhe kullimin e agrumeve.

Perbehet nga 9 aksesore me funksione te ndryshme.

E perbere nga nje doreze rezistente ndaj ujit apo djersitjes.

Ngjyre e bardhe.

Permasat 22x11x10x15cm.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Grirese

Ngjyra

Be the first to review “Prerese dhe kullonjese perimesh multifunksionale | 2N1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kullonjese prerese perimesh produkt online dyqan taxi

Prerese dhe kullonjese perimesh multifunksionale | 2N1

WhatsApp chat