Power Bank me ndarje | 4 porta USB | Bli online

1,790 L

S’ka stok

Specifikat  | Karikues Portativ me ndarje

Output: 5V=3A
Input: 5V=2A
Kapaciteti i Baterise: 10400mAh
Permasat: 12 x 7.5 x 2.5 cm(Max)
Pesha: 260g

KODI: power-bank-me-4-ndarje Kategori: , Etiketime: , , ,

POWER BANK ME NDARJE

Power Bank me ndarje | 4 Porta USB | Karikues | Porosi online ne Dyqan Taxi

Gjithmonë në dispozicion per një përzgjedhje te shkelqyer per te karikuar telefonate te gjitha markave. Gjendet prane jush e disponueshme ne cdo moment për smartphone dhe pajisje kompjuterike!

power bank me ndarje ne dyqan taxi

Madhësia Mini, Kapacitet i madh: Karikues i lëvizshëm me i vogël.
Qeliza e baterisë me densitet të lartë: Përdor  qeliza premium baterie, densiteti i energjisë u rrit me 20% dhe kapaciteti monomer u rrit me 35% sesa qeliza normale, për të siguruar madhësi më të vogël dhe performancë më të mirë.

4 Power Bank ne nje te vetem, ju jo vetem qe nuk do te ngeleni asnjehere pa bateri por do t’i vini ne ndihme dhe miqve tuaj kur telefonat e tyre te kene nevoje per energji. Nuk do te karikoni nje pajisje por 4 pajisje njekohesisht. Powerbank perfekt per udhetime dhe pushime ne natyre.

 

Karakteristika 

PowerBank i vecante, i pajisur me 4 ndarje me ngjyra te ndryshme.
Perfitoni 4 bateri ne nje te vetme. Secila prej tyre eshte e pajisur me 2 porta USB.
Ju mund te ngarkoni kudo qe jeni nje numer te madh pajisjesh elektrike si: celularin tuaj, tabletin, kamera dixhitale dhe cdo pajisje tjeter portative.
Dizajn me mbrojtje nga nxehtesia dhe mbi qarkullimi i rrymes.  

Power Bank me Ndarje

power bank me ndarje ne dyqan taxi

 

Specifikat  | Karikues Portativ me ndarje

Output: 5V=3A
Input: 5V=2A
Kapaciteti i Baterise: 10400mAh
Permasat: 12 x 7.5 x 2.5 cm(Max)
Pesha: 260g


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne  DYQAN TAXI AL | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Power Bank

Be the first to review “Power Bank me ndarje | 4 porta USB | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Power Bank me ndarje | 4 porta USB | Bli online

1,790 L