Pompe per te lyer | Lyeni shtepine vete si nje profesionist

3,900 L

Ka stok

  • Per lyerjen e shtepise apo te cdo ambienti tjeter.
  • Lyej si nje profesionist I vertete pa paguar shpenzime te larta te tjereve.
  • Shume praktik dhe i lehte ne perdorim
  • Material rezistent
KODI: 6940350857548 Kategori: , , ,

POMPE ELEKTRIKE | BLI ONLINE | DYQAN TAXI 

Pompe elektrike per te lyer shtepine si nje profesionist

Pompe elektrike per te lyer cdo ambient qe deshironi pa u sforcuar dhe pa harxhuar shuma te medha sa here te deshironi. Kjo pompe realizon lyerjen e ambientit tuaj brenda nje kohe te shkurter. Porositeni tani ne Dyqani Taxi me super cmimin e ofruar.

pompe-elektrike-per-te-lyer

POMPE ELEKTRIKE PER LYERJEN E SHTEPISE

PAINT ZOOM

Pompa elektrike eshte e perbere prej materialit te plastikes dhe eshte e pademshme. Ajo funksionin me energji elektrike por pa harxhuar aspak. Pompa eshte e pershtashme per te lyer cdo lloj ambienti. Rezultati qe kjo pompe do te japi do te jete sikur puna te jete kryer nga nje profesionist i vertet. Fale pompes elektrike ju nuk do te keni me nevoje te paguani shpenzime te larta tek te tjeret sepse eshte mjaft e lehte ne perdorim.

  • Per lyerjen e shtepise apo te cdo ambienti tjeter.
  • Lyej si nje profesionist i vertete pa paguar shpenzime te larta te tjereve.
  • Shume praktik dhe i lehte ne perdorim
  • Material rezistent

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim !

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Pompe

Ngjyra

Be the first to review “Pompe per te lyer | Lyeni shtepine vete si nje profesionist”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pompe per te lyer | Lyeni shtepine vete si nje profesionist