Pocophone X3 128 GB | Celular Xiaomi Dual Sim

29,000 L

Ka stok

 • Pocophone Xiaomi X3 128 GB
 • Permasa 164.8 x 76 x 8.8 mm
 • Sistemi operativ: Android 10.0 (Q)
 • Madhësia e ekranit: 6.67 inç
 • Rezolucioni: 2400 x 1080
KODI: 6941059650454 Kategori: , , ,

POCOPHONE X3 128 GB DUAL SIM

Pocophone X3 eshte kombinimi perfekt i nje smartphone cilesor dhe cmimi te pershtatshem.smartphone poco x3 online shop dyqan taxi

Perdor nje teknologji 8nm dhe nje cip te gjenerates se tete qe ndihmon per te arritur shpejtesi prej 2.3GHz.

Bateri e fuqishme dhe jetegjate 5160 mAh per deri ne 10 ore lojera,  153 ore muzike dhe me karikim te shpejte 33 W.

Burim i pakufizuar i energjise – nga zero ne 100% ne 65 minuta.

Kater kamera te pasme, pamje ultra e gjere 13 MP. Kamera kryesore 64 MP. Sony IMX 682. Kamera makro 2 MP. Kamera me thellesi 2 MP.

Tingulli me cilesi te larte vjen nga vendosja e altoparlanteve ne te dy anet e telefonit, duke krijuar nje atmosfere perfekte me cilesi superiore.

XIAOMI POCOPHONE X3

Xiaomi Pocophone  X3 ka hapesire per karte memorie, keshtu qe mund te vendosni karte SD. Per me teper, ajo ka nje sensor te shenjes se gishtit anesor, i cili ofron zhbllokim te shpejte.

Specifika
 • Pesha: 209g
 • Përmasat: 164.8 x 76 x 8.8 mm
 • Sistemi operativ: Android 10.0 (Q)
 • Madhësia e ekranit: 6.67 inç
 • Rezolucioni: 2400×1080
 • RAM: 6 GB
 • ROM: 64 GB
 • Bateria: 5160mAh

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Lloji

Celulare

Be the first to review “Pocophone X3 128 GB | Celular Xiaomi Dual Sim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pocophone X3 128GB dyqan taxi

Pocophone X3 128 GB | Celular Xiaomi Dual Sim