POCO M5s 6/128GB version global ne shitje online

24,500 L

Ka stok

 • Poco M5s
 • Permasa 160.5×74.5×8.3mm, 179g
 • Ekrani: 6,43″ AMOLED, 450 nits
 • Cipset: Mediatek Helio G95 (12 nm)
 • Bateria: 5000 mAh; Karikim i shpejtë 33 W
 • Lexues i gjurmeve te gishtave
KODI: 6934177782145 Kategori: , , ,

POCO M5S 6/128GB

Xiaomi Poco M5s eshte i pajisur me nje ekran me cilesi te larte. Vjen me dual sim per tu perdorur edhe me dy karta njekohesisht, si dhe sensor te gjurmes se gishtit per hapje te shpejte dhe me te sigurt.

Ekrani i madh AMOLED 6,43 inch, i cili gjithashtu ofron nje shkelqim maksimal te larte krahasuar me cmimin e tij.

Poco M5s operon me Android 12, duke e kombinuar kete me nderfaqen e sistemit te softuerit te brendshem MIUI.

Specifika:

 • Permasa 160.5×74.5×8.3mm, 179g
 • Ekrani: 6,43″ AMOLED, 450 nits
 • Cipset: Mediatek Helio G95 (12 nm)
 • Bateria: 5000 mAh; Karikim i shpejtë 33 W
 • Lexues i gjurmeve te gishtave

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Celulare

Memorja

128GB

Be the first to review “POCO M5s 6/128GB version global ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

poco m5s online ne dyqan taxi

POCO M5s 6/128GB version global ne shitje online