Smartphone POCO M5 Xiaomi 64/128 GB

22,000 L23,000 L

 • Smartphone Poco M5
 • Rrjeti: GSM, HSPA, LTE
 • Memorie 64/128GB
 • Permasat: 164 x 76.1 x 8.9 mm
 • Pesha: 201 g
 • Dual SIM
128GB64GB
Pastro
KODI: 6934177796630 Kategori: , , ,

Xiaomi Poco M5

Telefoni inteligjent Xiaomi Poco ka nje ekran IPS 6,58 ine qe funksionon ne 1080p me nje ritem rifreskimi 90 Hz dhe deri ne 500 nits ndricim maksimal.

POCO M5 eshte i pajisur me kamera kryesore 50 MP, makro 2 MP, thellesi te fushes 2 MP dhe kamera ballore 5 MP.

Kombinim i ruajtjes me shpejtesi te larte per performance te mire. Aplikacionet e perditshme funksionojne pa probleme dhe lojerat e medha ngarkohen shpejt, keshtu qe argetimi nuk do te nderpritet.

Smartphone Poco vjen me dy memorie te ndryshme prej 4/64gb dhe 6/128gb per te zgjedhur ate qe ju nevojitet.

Zgjerimi i memories 1 TB me nje karte TF do te thote me shume hapesire per argetim.

Specifika:

 • Rrjeti: GSM, HSPA, LTE
 • Cipset: MediaTek Helio G99 (6nm)
 • OS: Android 12, MIUI
 • Memorie 64/128GB
 • Permasat: 164 x 76.1 x 8.9 mm
 • Pesha: 201 g
 • Dual SIM
 • Kamera e trefishte:
  50 MP, f/1.8, (i gjerë), PDAF
  2 MP, f/2.4, (makro)
  2 MP, f/2.4, (thellësia)

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Celulare

Memorja

128GB, 64GB

Be the first to review “Smartphone POCO M5 Xiaomi 64/128 GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartphone poco m5 online ne dyqan taxi

Smartphone POCO M5 Xiaomi 64/128 GB

22,000 L23,000 L

Shto ne Shporte