Pishine rrethore Sunset glow pool 114 x 25 cm

1,490 L

Ka stok

KODI: 57412NP Kategori: , ,

PISHINE RRETHORE SUNSET GLOW 114 X 25 CM

Pishine rrethore sunset glow me permasa shume praktike 114 x 25 cm. E perbere nga tre unaza shumengjyreshe secila mbushet me ajer.

Anet e buta dhe dyshemeja e pishines me fryrje Sunset Glow e bejne ate nje vend komod per te freskuar te vegjlit tuaj kete vere.

Karakteristika:

  • Projektuar me tre unaza me ngjyra
  • Permasat 114 x 25 cm
  • Per moshat 1 – 3 vjec
  • Kapaciteti 1 – 2 femije
  • Materiale cilesore vinyl

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

pishine familjare

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Pishine rrethore Sunset glow pool 114 x 25 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pishine per femije intex sunset online ne dyqan taxi

Pishine rrethore Sunset glow pool 114 x 25 cm