Piaster Flokesh Pro Gemei | Pjaster Profesionale per floket

1,690 L

Ka stok

 • Rezulatet sikur sapo keni dale nga salloni i bukurise
 • Ideale per te gjitha llojet e flokeve dhe gjatesise
 • Temperature deri ne 220°C
 • Ngrohet deri ne nje temperature perfekte per drejtimin e flokeve.
 • Siguron ngrohje shume te shpejte.
 • Nuk demton floket.
 • Ideale per udhetim
KODI: 6957952229772 KATEGORIA: Etiketime: ,

PIASTER FLOKESH PRO GEMEI

Piaster flokesh Pro Gemei | Pjaster profesionale per floket e cila i drejton ato lehtesisht dhe ju jep nje look modern dhe terheqes.

 • Jeni te lodhur dhe te merzitur nga furçat e medha te rrumbullakta?
 • Te lodhura nga pjastrat te cilat ju djegin floket?
 • Harxhoni shume kohe dhe para ne sallone bukurie vetem per te drejtuar floket?

Me kete piaster flokesh profesionale per drejtimin e flokeve tani koha e humbur, mundimi dhe shpenzimi mbeten ne te kaluaren!

Piaster e cila drejton llojet e ndryshme te flokeve duke i dhene shkelqim dhe nje pamje terheqese. E thjeshte dhe shume e lehte per tu perdorur.

PIASTER FLOKESH GEMEI

 • Rezulatet sikur sapo keni dale nga salloni i bukurise
 • Ideale per te gjitha llojet e flokeve dhe gjatesise
 • Temperature deri ne 220°C
 • Ngrohet deri ne nje temperature perfekte per drejtimin e flokeve.
 • Siguron ngrohje shume te shpejte.
 • Nuk demton floket.
 • Ideale per udhetimepiaster flokesh profesioanle pjaster per floket
 • Piaster e cila funksionon ne te gjitha llojet e flokeve & gjatesive

Kjo pjaster perdoret per te gjitha llojet e flokeve dhe gjatesive, kthen floket kacurrela ne te drejta vetem me nje kalim!

PJASTER FLOKESH GEMEI

Tani ju mund te merrni rezultatet njesoj si ne nje sallon bukurie vetem ne pak minuta – shpejte dhe thjeshte ne komoditetin e shtepise tuaj. Piaster flokesh e cila i jep flokeve tuaj nje pamje te shndritshme gjate gjithe dites! Te drejtosh floket me Pro gemei Pjaster Flokesh Profesionale tani eshte si te keni shkuar ne sallon bukurie.

Kompakte dhe e Thjeshte ne perdorim

Nje here ta provosh dhe me pas do te jete e pamundur te rrini pa e perdorur. Eshte shume kompakte dhe shume e thjeshte ne perdorim. Perfshin drite sinjalizuese per te treguar temperaturen. Piaster qe ngrohet deri në 220°C dhe mund ta rrotullosh ne 360 grade.


Blerje Online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Piaster flokesh

Be the first to review “Piaster Flokesh Pro Gemei | Pjaster Profesionale per floket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

piaster flokesh pro gemei pjaster per floket profesionale ne dyqan taxi

Piaster Flokesh Pro Gemei | Pjaster Profesionale per floket

WhatsApp chat