Panele murale dekoruese me printe te ndryshme

5,500 L

S’ka stok

  • Panel mural dekorues
  • Dizajn marble
  • Printe te ndryshme
  • Material: PVC
  • Dimensionet: 281 x 122 cm
  • Trashesia: 2.5 mm
KODI: i23714495 Kategori: ,

PANELE MURALE DEKORUESE

Panele murale dekoruese frymezuar nga mermeret qe ju lejojne te arrini pamjen dhe ndjesine e mermerit.

Me imazhe te printuara dixhitale me rezolucion te larte dhe shtrese te forte rezistente. Veshja siguron mbrojtje te shkelqyer per muret kunder gervishtjeve, zverdhjeve apo njollave te ndryshme.

Materiali i fletes pritet,  ngjitet dhe instalohet lehtesisht.

Specifika:

  • Panele murale
  • Permasa 281 x 122 cm
  • Trashesia: 2.5 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

leter murale

Be the first to review “Panele murale dekoruese me printe te ndryshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

panel mural marble online ne dyqan taxi

Panele murale dekoruese me printe te ndryshme

5,500 L