Pajisje per stervitje aerobike Vita Disco Twist

1,390 L

Ka stok

  • Materiali: ABS
  • Madhesia: 27cm * 3CM
  • Ngjyra: roze, vjollce
  • Kapaciteti mbajtes 120 kg
  • Per meshkuj dhe femra
KODI: i23702111271 Kategori: , ,

PAJISJE PER STERVITJE AEROBIKE

Pajisje per stervitje aerobike Vita Disco twist e cila do te stimuloje pikat e akupunktures ne kembe dhe do te permiresoje shendetin e pergjithshem te trupit.

Fale levizjes se saj do te arrini rezultate dobesimi ne bel, bark, ije dhe kofshe. Ai djeg ne menyre efektive kalori dhe kombinon perfitimet e ushtrimeve aerobike me refleksologjine.

Siperfaqja eshte me dizajn jo te rreshqitshem. E bere nga materiale premium, eshte e qendrueshme dhe e lehte per t’u mbajtur.

Ideale per ushtrime fitnesi permes stervitjes se forces baze, joges dhe aerobise.

Specifika:

  • Materiali: ABS
  • Madhesia: 27cm * 3CM
  • Ngjyra: roze, vjollce
  • Kapaciteti mbajtes 120 kg
  • Per meshkuj dhe femra

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

paisje per palester

Main Menu

pajisje per stervitje aerobike ne dyqan taxi

Pajisje per stervitje aerobike Vita Disco Twist