Pajisje per pluhurat | Spin Duster 360 grade

1,200 L

Ka stok

 • Materiali; Ngjyra plastike.
 •  Madhësia 300g.
 • E gjatë: 25,4cm / 10 “(L) x 10cm / 3,94” (Gjerësi).
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Bateri; 3 bateri AA AA (nuk përfshihen).
KODI: 081306103251 Kategori: ,

PAJISJE PER PLUHURAT SPIN DUSTER 360 GRADE 

-Fijet e dendura dhe cilesore të motorizuara tërheqin pluhurin si një magnet i vertete.

-Pastruesi i motorizuar me një shtyllë shtesë të integruar per komoditetin tuaj.

-Shtylla e shtrirjes shtrihet në mbi 3 metra, kështu që nuk ka nevojë qe ju te mundoheni per te arritur deri ne vendet me te thella.

-I sigurt në objekte dhe sipërfaqe delikate.

Specifikimet:pajisje per pluhurat 360 grade spin duster bli online dyqan taxi
 • Materiali; Ngjyra plastike.
 •  Madhësia 300g.
 • E gjatë: 25,4cm / 10 “(L) x 10cm / 3,94” (Gjerësi).
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Bateri; 3 bateri AA AA (nuk përfshihen).

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Be the first to review “Pajisje per pluhurat | Spin Duster 360 grade”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje per pluhurat spin duster 360 grade bli online dyqan taxi

Pajisje per pluhurat | Spin Duster 360 grade