Outdoor laser light | Drita Led festive

2,490 L

Ka stok

KODI: Q-Outdoor-laser-light Kategori: ,

OUTDOOR LASER LIGHT – DRITA LED FESTIVE

Projektor i dritës me lazer, i papërshkueshem nga uji për ambient të jashtëm  kopsht / oborr të jashtëm (100-240V.

Kjo llambë projeksioni është bërë nga materiali me cilësi të lartë shume rezistente.  Qëndrueshmëri të gjatë, kursim të lartë të energjisë, mbrojtje të mjedisit dhe pa rrezatim te demshem.

Kjo dritë lazer festive ka një gamë të gjerë aplikimesh, mund të përdoret në oborre, lëndina , shtëpi, qendra tregtare, lokale etj.

Projektori lëshon efekt të dritës së kuqe dhe jeshile, dhe efekti është i ndritshëm, i qartë dhe shume festiv.

Ka një kapak rezistent për të ndihmuar në mbrojtjen nga moti. Baza e rrumbullakët dhe montimi i kunjes, eshte  i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.

Baza plastike e përfshirë, mund të përdoret në ambiente të brendshme. Përshtatet në çdo pozicion qe ju deshironi te keni ndricimin festiv.

Specifikadrite projektor led online dyqan taxi

Materiali: PVC.

Vlerësimi: 3R.

Fuqia maksimale e daljes: më pak se 3mW.

Gjatësia e valës: 532nm, 650nm

Zbatimi: i brendshëm dhe i jashtëm.

Temperatura e punës: -17 ° F ~ 100 ° F.

Mbulimi i projeksionit: më shumë se 300m2.

 

 

Be the first to review “Outdoor laser light | Drita Led festive”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

outdoor led light online dyqan taxi

Outdoor laser light | Drita Led festive