Oukitel K7000 | Smartphone | RAM 2GB | ROM 16GB

11,490 L

Ka stok

Specifikat Smartphone | Oukitel

Marka: Oukitel 
Modeli: 
K7000
CPU: 
Quad-Core —1.3 GHz ARM Cortex-A53
Kamera: 5MP
Selfie: 2MP
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Ekrani: 5.0inch
Oukitel K7000 me Sistem Operativ: Android 6.0 Marshmallow
Dual Sim
Bateri: 2000mAh
Dimensionet: 144*71.7*8.65mm
Pesha: 158g

KODI: AGUKI-06 Kategori: , , Etiketime: , ,

OUKITEL K7000

Oukitel K7000 | Smartphone | Blerje online ne Dyqan Taxi

Nje ekran me shikim me te mire | Ju con drejt nje pervoje te re.

Kurre mos lejoni qe bateria e nje telefoni te nderprese argetimin.
Oukitel perdor nje bateri 2000mAh e cila siguron performance shume te mire.
Teknologjia e kursimit optimizon energjine. Ai do te gjendet prane jush atehere kur me shume ju nevojitet.
Pajisja mund te operoje ne modalitetin standby per shume ore me vetem 10% te baterise. Mund te themi se ky telefon nuk dorezohet lehte!

oukitel k7000 ne dyqan taxi

Smartphone Oukitel K7000 me dizajn inovativ do te terheqe vemendjen tuaj qe ne shikim te pare.
Modern dhe elegant, pajisja eshte e forte dhe rezistente.

Ndihmon gjeneraten moderne te shohe boten me qartesi te larte.

Kamera 5MP, shkrepni foto plot drite. Lentet pershtaten ne cdo ambjent, si ate me drite ulet dhe ne ambjente me ndricim te larte.
Kamera e perparme 2MP, do te shkrepni selfie ashtu sic ju deshironi. Ruani cdo kujtim, ndani fotot tuaja me te mira me miqte tuaj te zemres.

Smartphone i cili mbeshtet perdorimin e njekohshem te dy kartave SIM per thirrjet telefonike. Kjo ju lehteson pune sidomos kur behet fjale per dite te ngarkuara biznesi.

Smartphone | Oukitel

Oukitel Shit Blerje Online Dyqan Taxi

Specifikat

Marka: Oukitel 
Modeli: 
K7000
CPU: 
Quad-Core —1.3 GHz ARM Cortex-A53
Kamera: 5MP
Selfie: 2MP
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Ekrani: 5.0inch
Oukitel K7000 me Sistem Operativ: Android 6.0 Marshmallow
Dual Sim
Bateri: 2000mAh
Dimensionet: 144*71.7*8.65mm
Pesha: 158g


Deshironi te beni blerje online ?
Bli online ne menyre te sigurte ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Ngjyra

Be the first to review “Oukitel K7000 | Smartphone | RAM 2GB | ROM 16GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Oukitel k7000 Dyqan taxi online Blerje smartphone

Oukitel K7000 | Smartphone | RAM 2GB | ROM 16GB