Ore inteligjente kunder ujit – AlfaWise Smartwatch

1,900 L

S’ka stok

KODI: ore inteligjente-alfawise-EX17S KATEGORIA:

ORE INTELIGJENTE ALFAWISE – EX17S

Ore inteligjente kunder ujit – AlfaWise Smartwatch

  • Marka: Alfawise
  • Modeli: EX17S
  • Bateria: CR2450 – 610 mAh
  • Mundeson lidhje ne Bluetooth 4.0 V
  • Chip me model: SI – BW03
  • Rezistente ndaj ujit. Fale teknologjise  IP67 ora edhte rezistente ndaj ujit deri ne 50 metra thellesi
  • Suporton: njoftime per thirrjet e humbura, pedometer, njoftime per mesazhet, njoftimet ne facebook, gmail, skype, twitter, whatsApp, alarm, njoftimin kur bateria eshte po mbaron, kronometer etj
  • Pershtatur me pajisjet: Android 4.4/ iOS 8.0 dhe me lart
  • Dizanj i lehte dhe sportiv. I kombinueshem me cdo lloj veshjeje
  • Me drite qe nryshon ne varesi te ambientit ku ndodheni

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Ore inteligjente kunder ujit – AlfaWise Smartwatch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

SmartWatch Alfawise

Ore inteligjente kunder ujit - AlfaWise Smartwatch

1,900 L