Ora Smart | Smart Bracelet – Smart Watch

3,700 L

S’ka stok

Sinjalizues i thirrjeve
Monitoron gjumin
Regjistron kalorite e djegura

E verdheE zeze
Pastro
KODI: SMART-BAND-19 Kategori: , , Etiketime: , , , ,

BYZYLYK INTELIGJENT

Ora Smart , mund ta beni porosi online tashme dhe ne Dyqan Taxi .

Ora Smart rezistente ndaj ujit .Mos lejoni qe uji tíu mbaje pas , keshtu qe ju mund te vraponi ne shi dhe te laheni ne dush pa e hequr ate. Monitoroni lehte aktivitetin tuaj , kontrolloni bilancin tuaj te kalorive dhe matni progresin tuaj te perditshem.

Smart Watch OLED

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv ne cdo cast te dites
Regjistron  kohen qe ju flini per tíu ndihmuar te keni nje jetese sa me te shendetshme
Dizajn i vecante i lejon karikimin nga kampjuteri
Projektuar me IP67 per nje performance sa me te mire mbrojtje nga uji
Sinjalizues me drita dhe vibrim per tíu kujtuar programin tuaj.

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan.Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Ora Smart | Smart Bracelet – Smart Watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ora smart Dyqan Taxi

Ora Smart | Smart Bracelet - Smart Watch

3,700 L